Sharkoon SHP650 V2 RX580 sisteme niye yetmiyor?

O gücü verebilse yeterli olur ama veremiyor. Sadece W bazlı gitmek yanlış. Güç kaynağının garantisi varsa garantiye gönderin. Dediğim gibi sorunlu bir model.

4 ay oldu garantiye göndersem iade alırlar mı?
Testi power kısmından mı yaptınız?
evet

4 ay oldu garantiye göndersem iade alırlar mı?
Eğer OCCT power testinde sıkıntı çıkmadıysa sorun başka bir bileşende olabilir. Bios ve ekran kartı driverlarınız güncel mi? Ayrıca söylediğim dosyaları paylaşıp yeni bir konu açarsanız bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır. Ben minidump dosyalarını yorumlamayı iyi bilmiyorum.

Eğer OCCT power testinde sıkıntı çıkmadıysa sorun başka bir bileşende olabilir. Bios ve ekran kartı driverlarınız güncel mi? Ayrıca söylediğim dosyaları paylaşıp yeni bir konu açarsanız bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır. Ben minidump dosyalarını yorumlamayı iyi bilmiyorum.

bios ve ekran kartı sürücüleri güncel minidump dosyalarını az sonra paylaşıcam

minidump klasörü yok

Minidump klasörü yok.
O zaman mavi ekran almamışsınız. Kapanınca hata veriyor mu? Sorun güç kaynağı değil ekran kartı ile ilgili olabilir. Çünkü CS-GO daha çok işlemciyi kullanan bir oyun. Ekran kartı sürücülerini kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilir misiniz?

O zaman mavi ekran almamışsınız. Kapanınca hata veriyor mu? Sorun güç kaynağı değil ekran kartı ile ilgili olabilir. Çünkü CS-GO daha çok işlemciyi kullanan bir oyun. Ekran kartı sürücülerini kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilir misiniz?

bir sürü sürücü denedim sürücü ile alakası yok buna eminim mavi ekran almadım hatanın videosunu atayim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartıyla ilgili gibi duruyor. Genelde bu sorun OC yapınca ve ekran kartının fabrika çıkışlı hızı fazla olunca oluyor diye biliyorum. Msi Afteburner üzerinden hız değerlerini düşürmeyi deneyebilirsiniz. Bazen fabrika çıkışlı bellek hızları mantıklı olmuyor.

Ekran kartıyla ilgili gibi duruyor. Genelde bu sorun OC yapınca ve ekran kartının fabrika çıkışlı hızı fazla olunca oluyor diye biliyorum. Msi Afteburner üzerinden hız değerlerini düşürmeyi deneyebilirsiniz. Bazen fabrika çıkışlı bellek hızları mantıklı olmuyor.

denedim uv yapmayı ama sonuç aynı oldu ve kart garantiye gittiğinde sorun yok dediler

Yeni konular

Geri
Yukarı