Sıfır egea hatchback urban Plus alınır mı?

Yol tutuş deyip segmentinde en iyi yol tutan aracı gömmeye çalışan birini ben hayatımda görmedim. İşin yoksa bu konuyu direkt bir VW bayisine at, müşteri temsilcisi olarak işin hazır. Yeminle bak.

@Jira VW arabalarına laf ettiğin için başta kızmıştım sana ama karşındaki kişi gerçek anlamda laftan anlamıyormuş. Özür dilerim tepki gösterdiğim için. :D
Önyargılı yaklaşıyorsun bana hep :D Ben karşımdakini tanıyarak yorum yapıyorum :D Umutsuz vaka bu çocuk.

Opel de tutar Ford da. Ancak Ford bunu ağırlıkla yapmaz. Fark bu. :D Herkes dışarıdan görmek demiş de muhtemelen sadece satın aldığı arabalara binen insanlarsınız.
Benim de, çevremin de maddi durumu gayet yerinde. GTR da kullandım, Cayenne de, A8 de... Bu arabalarla şu anda konuştuklarımızı tabii ki kıyaslamayacağım, aynı segmentlerdekinden bahsedeyim.

Şu anda satılan C sınıfı HB, C sınıfı SUV, D sınıfı sedan arabalar var ya, %90'ını şu anda kullandığım arabayı satın almadan önce kullandım. Burada atıp tutamayan tek kişi görüyorum, her yorumunda falso çıkıyor.

Hey allahım çıldıracağım. Neden Polo'nun Golf kadar hızlı gidememesini savunma olarak kullanıyorsun o zaman?

Yukarıdaki arkadaş daha hafif daha iyi gider dediği için. Golf daha ağır ama daha iyi gidiyor.
Yol tutuş deyip segmentinde en iyi yol tutan aracı gömmeye çalışan birini ben hayatımda görmedim. İşin yoksa bu konuyu direkt bir VW bayisine at, müşteri temsilcisi olarak işin hazır. Yeminle bak.

Önyargılı yaklaşıyorsun bana hep :D Ben karşımdakini tanıyarak yorum yapıyorum :D Umutsuz vaka bu çocuk.

Çocuk? :D Aynen kral. 30+ yaş bunalımı böyle bir şey sanırım. :D Yol tutuşu kötü demedim ki. İyi dedim. Ama bunu sağlama yolu yanlış diyorum. Opel iyidir dedim fark ettiyseniz yol tutuşunda. Ama ağır ve güçsüz.

Yukarıdaki arkadaş daha hafif daha iyi gider dediği için. Golf daha ağır ama daha iyi gidiyor.
İnsan kendi dediklerini unutur mu? Onu geçtim kendi verdiği örneğe karşı bir şey söylenip susturulduktan sonra o lafı çevirir mi? Gitmiş bir de cevap olarak bak X araba daha hafif ama daha yavaş diyor. Motorlar bile farklı. Baştan aşağı şaka gibi, odada kamera arıyorum şu anda. Bu kadar laf anlamamazlığın başka açıklaması yok. :D

VW savunucusunun profilini ve her dediğinin falso olduğunu gördükten sonra şu anda kendi kullandığım arabadan soğudum yemin ediyorum. :D Bırak lütfen VW koruma işini sen yapma, kullananların da arabasından tiksinmesine neden oluyorsun. :D

Çocuk? :D Aynen kral. 30+ yaş bunalımı böyle bir şey sanırım. :D Yol tutuşu kötü demedim ki. İyi dedim. Ama bunu sağlama yolu yanlış diyorum. Opel iyidir dedim fark ettiyseniz yol tutuşunda. Ama ağır ve güçsüz.
30 olmadım ama sen bilirsin :D Çocuk kelimesini bildiğimiz çocuk anlamında kullanmıyorum, neyse konumuz bu değil.

Bak şimdi lafları çevirmeye başladın işte. Önceki sayfada Ford kadar değil diyordun Opel. Ne oldu? Motorunun biraz daha iyi olmasını ben de tercih ederim ama yokuşu bahsettiğin gibi ıkınarak çıkmıyor. Safsataları yavaştan bırakmaya başlıyorsun, bu da bir gelişme.

Hafif araba daha hızlı dediğin için karşıt argüman sundum. Neyi anlamadınız?
1- Sen kendin hafif olan araba söyleyip, karşısında benzer motor gücündeki daha ağır bir arabayı konumlandırıp yokuşta daha iyi gidiyor diyorsun.

2- Sana aralarında ağırlık farkı var diyoruz. Bu defa benzer güçlerde bile olmayan motorlar olan 2 arabayı kıyaslayıp hayatımda gördüğüm top 3 saçma argümandan birini sunuyorsun.

Bu kadar basit bir nüansı bile algılayamayacak kadar konuya uzaksın, bir de burada bana laf anlatmaya çalışıp her dediğinde giderek batıyorsun. VW kullanıcısı olarak arabamdan tiksindim sayende. :D

@Jira niye anlamak istemiyorsun ki? O da iyi o da iyi dedim. Ford mühendislikle, Opel ağırlıkla yapıyor dedim. Gerçekten tuhafsınız. :D

Siz hala Youtube videolarına bakarak araba alın, ona göre karar verin. Daha fazla diyecek bir şeyim yok. Neye karşıt argüman sunsam şu da şöyle... :D Aynen ucuz olan daha iyidir. :D Daha fazla uğraşamayacağım fanboylarla. :D
1- Sen kendin hafif olan araba söyleyip, karşısında benzer motor gücündeki daha ağır bir arabayı konumlandırıp yokuşta daha iyi gidiyor diyorsun.

2- Sana aralarında ağırlık farkı var diyoruz. Bu defa benzer güçlerde bile olmayan motorlar olan 2 arabayı kıyaslayıp hayatımda gördüğüm top 3 saçma argümandan birini sunuyorsun.

Bu kadar basit bir nüansı bile algılayamayacak kadar konuya uzaksın, bir de burada bana laf anlatmaya çalışıp her dediğinde giderek batıyorsun. VW kullanıcısı olarak arabamdan tiksindim sayende. :D

Yav arkadaşım hafif araba daha iyi gider diyen sendin. Ben de sana onun tersi olan bir durum gösterdim. Durumun sadece hafiflikten olmadığını göstermek için. Golfün motoru bile Insignia'dan iyi o zaman? Ne laftan anlamaz adamlarsınız ya. Neresinden tutsan kötü arabaları savunmaya bayılıyorsunuz ya. Gidin binin arkadaş sizin gibiler lazım öyle markalara.

Siz hala Youtube videolarına bakarak araba alın, ona göre karar verin
Video genel bilgi almak için izlenir. Nasıl bir telefonun, kulaklığın videosunu izliyorsan araba videosu da izlenir. Ama zamanın ve imkanın varsa gidip bizzat test edersin. Teorik bilgi ayrı, pratik tecrübe ayrıdır.

Sen de hayatında direksiyonuna dokunmadığın araçlar hakkında bilmediğin yorumlar yapmayı bırak. Söylediklerinin mantıkla tutulur hiçbir tarafı yok. Söylediklerini ancak kendin gibi VW sevicilere beğendirebilirsin, bana veya benimle aynı düşünenlere değil.

Sizin gibileri gördükçe iyi ki Insignia tercih etmişim diyorum. Senin kafada olan arkadaşlarım da var, ondan diyorum. Her sokakta gördüğümüz Passat artık göz kanatıyor da :D

Siz hala Youtube videolarına bakarak araba alın, ona göre karar verin. Daha fazla diyecek bir şeyim yok. Neye karşıt argüman sunsam şu da şöyle... :D Aynen ucuz olan daha iyidir.
7 sayfanın 4 sayfası sana cevap vermekle geçti, hâlâ söylenenleri algılayamamışsın. Ortada tek bir fanboy var, kalkıp bir de başkalarına laf ediyorsun.

Adım kadar eminim, sen şu anda savunduğun arabayı da rakiplerini de hayatında 1 defa bile kullanmamışsın. Bazı gerçekler ilk kelimeyle birlikte net şekilde ortada oluyor ya, kullanan ve araba alım sürecimde buna şahit olan bir sürü eski forum "yöneticisinin" önünde şunu diyorum; git önce ehliyet al, ehliyetin varsa git burada ne hakkında konuştuğunu anlayacak kadar araba kullan. Piste de çıkmadığından eminim, bir arabayı gerçek anlamda sınırlarına kadar zorlamadığından da eminim.

Burada daha ucuz olan daha iyidir diyen oldu mu? Hayır. Arabaların fiyatlarına bakıyoruz, aralarında öyle fiyat farkı da yok. Tamamen aynı fiyat segmenti içindeler. Bu kadar sayfada 1 defa bile Almanya, İngiltere ve Fransa sitelerine girip fiyatlarına bile bakmamışsın.

Senin yüzünden arabamdan soğudum, VW savunucu profilini gördükten sonra satasım geldi. Benzer güçte motorları olan 2 arabayı örnek vermiş, o motorlara göre cevap verilmiş ama algılayacak kapasite yok ki. Dalga geçer gibi gidip onlarca beygir daha güçsüz motorlu arabayı örnek vermiş. Şaka gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı