Sıfır egea hatchback urban Plus alınır mı?

Hocam zaten benim gözümde AE86>Audi>bütün arabalar öyle yani şimdi Hachi Roku bulupta almayan olursa arabadan anlamıyor demektir yani 😃
Trueno bulsam ben alacağım. Yurtdışından Türkiye'ye nasıl getirilir onun yolunu arıyorum. İnternetin derinliklerinde birinin dediklerine göre getirilebiliyormuş Türkiye'ye, ancak ÖTV, KDV de işin içine girince arabaya yapılmak istenen ayarlamalar dahil 250-300.000TL'yi elden çıkarmak gerekiyor.

Şu anda satılıkta da bir tane Levin var ancak hem fiyatı çok uçuk hem de turbolanmış. Her şeyi geçtim analog değil dijital göstergeye sahip, bu benim için çok büyük bir eksi. Drift eventlerinde de kullanılmış, zorlanmış araba yani.

Fiyatı ucuz olsa da alınıp alınmayacağı tartışılır; çünkü araba 40 yıllık. Kaporta hasarları, süspansiyon, paslanma, çürüme durumu ve motor sağlığının ne durumda olduğunu bilmiyoruz.

YHA yazan arkadaşlardan farkın kalmadı hocam kusura bakmayın tüm değeriniz silindi gözümden bu mesaj sayesinde.
YHA ile otomobil ne alaka? :D
Tamam fikrinizi belirtmekte özgürsünüz ancak ancak YHA üzerinden bir örnek vermezsiniz.

Trueno bulsam ben alacağım. Yurtdışından Türkiye'ye nasıl getirilir onun yolunu arıyorum. İnternetin derinliklerinde birinin dediklerine göre getirilebiliyormuş Türkiye'ye, ancak ÖTV, KDV de işin içine girince arabaya yapılmak istenen ayarlamalar dahil 250-300.000TL'yi elden çıkarmak gerekiyor.

Şu anda satılıkta da bir tane Levin var ancak hem fiyatı çok uçuk hem de turbolanmış. Her şeyi geçtim analog değil dijital göstergeye sahip, bu benim için çok büyük bir eksi. Drift eventlerinde de kullanılmış, zorlanmış araba yani.

Fiyatı ucuz olsa da alınıp alınmayacağı tartışılır; çünkü araba 40 yıllık. Kaporta hasarları, süspansiyon, paslanma, çürüme durumu ve motor sağlığının ne durumda olduğunu bilmiyoruz.
Yurtdışından araba getirip kullanabilmek için o ülkenin vatandaşı olman gerekiyor.

Geçen bu marka araba yolda kalmış adam yardım edin dedi bizde üç arkadaş edelim dedik. Arkadaş sen güçlüsün ortaya geç dedi bende arkadan yüklendim kaporta içeri esniyor sonra elimde kalır diye kenara geçtim arka lambana ittireyim dedim çatırdadı yok aga dedim güç bela vurdurduk arabayı. Düşün yani bunla kaza yaparsak ne olur?
Aynı işlemi, Renault ve Peugeot da dener misin? Hatta kapıya baskı uygula içine geçek mi, geçmeyecek mi? Sonra o kapıda baskı olayını Egea da uygula, fiyatına göre diğerlerinden daha sağlam olduğunu anlarsın. Tırın altına girdikten sonra, 500K lık bir araba da dayanmaz.

Aynı işlemi, Renault ve Peugeot da dener misin? Hatta kapıya baskı uygula içine geçek mi, geçmeyecek mi? Sonra o kapıda baskı olayını Egea da uygula, fiyatına göre diğerlerinden daha sağlam olduğunu anlarsın. Tırın altına girdikten sonra, 500K lık bir araba da dayanmaz.
Öyle düşünürsen deprem olur diye ucuz ev alsın herkes.Her zaman güvenilir olanı seçiceksin olacakları bilemezsin.(Yorumunuzun sonundaki yer için dedim bunları.)

Öyle düşünürsen deprem olur diye ucuz ev alsın herkes.Her zaman güvenilir olanı seçiceksin olacakları bilemezsin.(Yorumunuzun sonundaki yer için dedim bunları.)
Güvenilir hangi arabayı önerirsin?
Benim anlatmak istediğim, en sağlam araba yoktur, dikkat ve uygun hızda gitmek vardır. 200 Km ile kaza yapsan, altında Volvo olsa ne olur? Yani Fiat eskiden Dünyanın %80 ine hakim olan bir marka. Bu kadar da kötülemek mantıksız. Bunu söylüyorum.

Evet arkadaşlar keşke arabaların çarpışma testlerine bakarak buraya yazı yazsanız. Fiat egea hatchback urban Plus modeli Renault un çoğu arabasından daha fazla puan almış tabii ki de bu tarz arabalarda fazla şey beklemeyin. Arkadaşım 150 ile çarptı büyük bir sorun yaşamadı zaten bunun üstünde bekliyorsanız ülkemizde ki Volvo fiyatlarina bakabilirsiniz. Renault un bazı arabaları camları elle çevirmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı