Sigara İçmek Yasaklansın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Toplumun bir arada durduğu yerde sigara içmiyorum.
Yukarıda destek verdiğin kişi bu cümleyi kuramadı şu ana kadar. Sen toplum içerisinde içmiyorsan gerisi benim haddime değil zaten. Sen yukarıdaki cümleyi kurabiliyorsun, benim aradığım yanıt bu. Sen, eleştirdiğim kitle değilsin.

Yukarıda destek verdiğin kişi bu cümleyi kuramadı şu ana kadar. Sen toplum içerisinde içmiyorsan gerisi benim haddime değil zaten. Sen yukarıdaki cümleyi kurabiliyorsun, benim aradığım yanıt bu. Sen, eleştirdiğim kitle değilsin.
Cok gomdun yukarida sigara icenleri.

Neyse deve hendek olayına döndü durum. Size gerçekten son mesajımdır. Yazdıklarınızı ciddiye almayacağımı belirtirim.
Senin gibi sığ görüşlü insanlarla vakit kaybedecek değilim merak etme :) Sigarayı ağzımıza ağzımıza üfürmeye devam et lütfen.

Net olun net! Salağa yatmayın. Sigara her yönden, içene de içmeyene de zararlı mı? Evet. Ne kadar net değil mi? Gelipte sigara içmeyi çeşitli faktörlere bağlarsanız ve güzellemesini yaparsanız omurgasızlığın dik alasını yapmış olursunuz. Başka izahatı yok. Bu kadar omurgasızca sigara savunuculuğu güzellemesi yapıyorsanız da maalesef sigara zararlarını göstermeye başlamıştır. Bu hastalıklı bireyleri de kaale almaya pek gerek yok.
Sigara icenler hakkinda hakaret edenlerle derdim benim. Umarim omurgasizlik yapmazsin ilerleyen yillarda.

Çok gömdün yukarıda sigara içenleri.
Ben başından beri "Topluma zararı dokunan" içicileri eleştiriyorum. Hani şu son beğendiğin mesajın sahibi gibi. Yoksa kimseye zararı dokunmayan insan ile ne işim olur benim :)

Ben başından beri "Topluma zararı dokunan" içicileri eleştiriyorum. Hani şu son beğendiğin mesajın sahibi gibi. Yoksa kimseye zararı dokunmayan insan ile ne işim olur benim :)
Topluma zarari olan keske tek sigara icenler etkeni olsa.

@ProfTech

Farkındalık önemli. Ben genelleme yapıyorum ama karşımdaki kişi farkında mı o belli değil? Bu konuştuğum ya da tartıştığım kişi toplu taşıma araçlarını kullanıyor mu? Ya da bir kafe de sigara içer iken sigaranın dumanı ne tarafa gidiyor diye dikkat eden biri mi? Ya da kafede açık alanda sigara içer iken küller uçmasın diye garsondan su isteyip küllüğe üç beş damla dalatıyor mu acaba?
Bunları yapan birisi olarak yazılanlar entresan. Toplu taşıma aracıda kullanmıyorum.

Farkındalık önemli. Kaç kere yazdım ama anlamak istemedi. 7 senedir sigara içtiğimi belirttim. İçmediğim 27 senede ne kadar rahatsız olduğumu ve içtiğimde insanların ne kadar rahatsız olacağının farkında olduğumu.

Farkındalık önemli. Ben genelleme yapıyorum. Farkında olmayan ve sigara içenlerin genellemesini. :D
Geniş açıdan bakabiliyorum. Kendimi başkasının yerine koyubiliyorum. Bu da farkındalık yüzdesini arttıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Topluma zararı olan keşke tek sigara içenler etkeni olsa.
Kurnazlık yapıyorsunuz ama :) Sigarayı arka plana itmeye çabalıyorsunuz. Yoksa muhalif olduğun tüm adaletsizliklerin ben de karşısındayım ve seni destekliyorum.

Ah kearsimda olsan da desen bu laflari ah keske. Lanet olsun klavye delikanliligi.... @KökDerin
Kurnazlık yapıyorsunuz ama :) Sigarayı arka plana itmeye çabalıyorsunuz. Yoksa muhalif olduğun tüm adaletsizliklerin ben de karşısındayım ve seni destekliyorum.
Kurnazlik falan degil dalavereyle isim olmaz. Ayiya dayi demem kopruyu gecene kadar olsada.

Sesin de kalındır şimdi senin ha Can Gox gibisindir. Sigara içipte kudret sahibi olmuşsundur. Liseli ergen triplerine girmiş. Sigara parası da yoktur kimbilir ondan saldırgan yapısı. Köpürme. @ProfTech

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı