Sigara içmeyi nasıl azaltabilirim?

Bir 8 10 km koşuya cik brom orta tempo bakalım ciğerlerin nasıl hissetirecek sonra belki birskirsin ama inanıyorum ki is kafada bitiyor ben 11 yaşında ilk sigaramı içtim 13 yaşından 18 yaşına kadar günde en az yarim en çok 1.5 pakete kadar icerdim sonra fark ettim bana bir faydası yok ve sırf arkadaş ortamımda herkes içiyor diye devam ediyorum içmeye gerek yok dedim bıraktım.

Vallahi helal olsun bir şey demiyorum. Profesor doktorlar bile gunluk 25 tane sigaradan fazla icenler 1 ay icinde akciger kanserine yakalanirlarmis. Ve sen 1 yıldır iciyorsun. Yalan soylemedigine emin misin?

Benim babam günde 1 paket içer en az oda şu an az içtiği hali 20 yıldırda böyle içer ciğerleri sağlıklı falan değil çok kötü ama Allah'a şükür hiç ciddi hastalığı olmadı.

Benim babam günde 1 paket içer en az oda şu an az içtiği hali 20 yıldırda böyle içer ciğerleri sağlıklı falan değil çok kötü ama Allah'a şükür hiç ciddi hastalığı olmadı.

Aynen sukur etmelisiniz.

Kanka belki inanmayacaksin ama babam anlatıyor amcaları aralarında yarışa girip kim daha çok içiyor diyerek 3-4 paket bitiriyolarmis bir günde yani okumamışlwr bilmiyorlar zararını o yüzden bir şey diyemiyorum ama yaşlılık dışında bir sorunları yok.

Allah'a sukur edin bence gunde o kadar icip bu gunlere kalmak zor.

Geri
Yukarı