Sigaraya 2TL zam!

İçmeyen adam niye bu zamları destekliyor? Zaten alakan yok, zamlanması seni etkilemez ki? Ama bu demek değil ki zamların her türlüsünü destekle. Sigaraya gelince zam gelsin diyen kişiler, PC gibi parçalara zam gelince zam niye geliyor deyip devleti eleştirebiliyor. Tutarsızlık var farkındaysanız, ne zamları ne de paranızın değersizleşmesini normal görmeyin ve karşı durun.

Ek olarak: Sigara zararlı diyorsunuz ama yediğiniz yemek-sebzelerin %90'ı GDO içeriyor. Yani sigara ve alkolden çokta farkı yok, buradaki insanların %90'ının tamamen doğal tüketim yapmadığını hepimiz iyi biliyoruz.

İçmeyen adam niye bu zamları destekliyor? Zaten alakan yok, zamlanması seni etkilemez ki? Ama bu demek değil ki zamların her türlüsünü destekle. Sigaraya gelince zam gelsin diyen kişiler, PC gibi parçalara zam gelince zam niye geliyor deyip devleti eleştirebiliyor. Tutarsızlık var farkındaysanız, ne zamları ne de paranızın değersizleşmesini normal görmeyin ve karşı durun.

Ek olarak: Sigara zararlı diyorsunuz ama yediğiniz yemek-sebzelerin %90'ı GDO içeriyor. Yani sigara ve alkolden çokta farkı yok, buradaki insanların %90'ının tamamen doğal tüketim yapmadığını hepimiz iyi biliyoruz.
Hocam haklısınız. Bu arada şakasına yazdım üsttekini ciddiye almayın.

2 lira değil 200 lira olsa yine içen bir şekilde içer. Ya kacakla içer, ya hırsızlıkla içer, ya daha fazla çalışarak içer ama yine içer.

Bağımlılık yapan maddelerin önünü fahiş fiyatlarla kesemezsiniz. Kişi ne zaman kafasında bitirip iradesiyle bırakmak isterse, anca o zaman bırakabilir.

Bugün seni bağlamayan ürüne zam gelir, yarın da seni bağlayan ürüne. Bunu yaşayın da sonra kendi düşüncenizin saçmalığın kendiniz anlayın.

Keşke 2 lira değil 200 lira zam gelse. Kendisinin ve toplumun sağlığını düşünmeyenlere karşı saygım yok.
Haklisin kendi sagligini dusumnmeyene acimaya gerek yok. Insallah ekran karti fiyatlari da 3 katina cikar arkadasim. Bu da benden gelsin.

Geri
Yukarı