Şimdiki Genç Nesil Yaşlanınca Nasıl Olacak?

Üretimin makineler tarafından insanların elinden alınması ve her türlü ihtiyaç ve zevkin yapay olarak karşılanmasından sonra hayatın anlamsızlığı karşısında intihara girişmemiz. Gelecekte dinlerin olmayacağını düşünen ve kafasında farklı bir senaryoya sahip olan varsa dinlemek isterim.
Şimdiki neslin yaşamı yine pek normalden farksız olmaz fakat böyle bir sona çok da uzak değiliz gibime geliyor.

Daha vizyonlu olacak ama saygı konusunda aynı şeyi söyleyemem. Geçenlerde açtığım konuda atarlı giderli konuşan bir üye, başka konuda 14 yaşında olduğunu söylemiş. Şaşırmadım açıkçası.

Biz eskiden büyüklerimize saygı gösterirdik. Okulda veya dışarıda büyüklere karşı saygısızlığımız olmazdı.
Katılıyorum.

Yeni nesil teknoloji ile büyüdüğü için daha meraklı ve ilgili olduğunu düşünüyorum. Bu iyi bir şey ve birçok kere küçük yaşta çocukların meraklarından ve ilgilerinden dolayı ortaya bir şeyler çıkardıklarını gördük. Bu açıdan olumlu. Artı olarak yeni nesil bence kendine daha iyi bakıyor. Yetişkin ve yaşlı kesime göre spora vs. daha çok ilgililer diye düşünüyorum.

Bu şekilde düşününce şimdiki genç neslin yetişkin ve yaşlı hali daha iyi olacak gibi görünüyor. Yine de net değil düşüncem.

Yaşlanınca eşleri ile aynen böyle olacaklar:
-Hanım sen içerdeki odada olan bilgisayara geç de bir iki el kantır oynayalım.
-Tamam bey ama bu sefer ben AWP oynayacağım.

Son düzenleme:
Hanım aim hack kapat, hanım klübede extended var ahaha :D şaka bir yana Melisa Irmak falan bu tarzda nineler varmı çok merak ediyorum :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı