Şimdiki Gençlerin İşi Zor

LeViAcKeRMaN

Megapat
Yer
KaPTaN LeVi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben 22 yaşındayım bu video beni bağlamıyor. Ama 13 ve 18 yaş arası kardeşlerim. Aşık oldum, üzülüyorum, çok seviyorum, unutamadım gibi kelimeler kullanıyorsunuz. Bakın kızların sevdiği çocuk nasıl olunur bu video bir örnek. 13 yaşında bir çocuk için birbirini itenler göz yaşları nehir gibi akanlar. 😂Unutmayın sizin sevdiğiniz kızlar bu tür çocuklara ilgi duyuyorlar.

Bu video beni baya güldürdü. Arada bir açar izlerim.

Biz İsmail YK büyüdük. Tarkan o zaman daha popülerdi. Manga dinlerdik, sokakta top oynardık. Avm nedir bilmezdik. Çünkü gerek yoktu. Şimdiki gençlik baya komik.

Bu çocuğu ilk kez gördüm bu arada eksi sözlük denk geldi.😂

Son düzenleme:
Eskiden olsa biz böyle bir yere gitsek kız olsun erkek olsun çoğu insanın babası peşinden gider senin burada ne işin var der kulağından tutup eve getirirdi.
Şimdi aileler kendileri elleriyle götürüyor böyle yerlere.
Aslında çocuklar nasıl oldu diye soru sormak doğruyu bulmamızı sağlamaz.
Aileler nasıl ? Öğretmenler nasıl ? Sokak nasıl ?
Problem çocuklarda değil.
Problem yetiştiren ebeveyn ve eğitimcilerde.
Eskisi gibi olmayan mahalle kültürünün de buna katkısı büyük.
Yaşım 26 evlililik yolundayız çocuğum olursa umarım benim yetiştireceğim çocuk kendi Milletimize yakışır bir evlat olur.

O değil de her şeyin taklidini, bir de saçma olanından biz mi yaparız arkadaş hep. Yani tamam ilk yapan ne kadar saçma da olsa o saçmalığı, o ilk yapan bulmuştur saçma da olsa. Ama saçma olanı yapmak ayrı bir zeka seviyesi, bir de saçma olanı alıp, saçmalığın da taklidini yapmak ayrı bir saçmalık her halde.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı