Şimdiki Gençlerin İşi Zor

O değil de bunlar geleceğin doktorları! Bir çoğumuzu videoda gördüğünüz çocuklar muayene edip ameliyatımıza girecekler, tehlikenin farkındasınız değil mi? :D :D Savcısı, hakimi, avukatı, doktoru, hemşiresi... Alicanlar, Berkecanlar, Pelinsu Eceler yansın geceler :D Çok acayip insan modelleri bekliyor bizi ileride! Şunlar biraz daha büyüsün seyredin şenliği...

O değil de bunlar geleceğin doktorları! Bir çoğumuzu videoda gördüğünüz çocuklar muayene edip ameliyatımıza girecekler, tehlikenin farkındasınız değil mi? :D:D Savcısı, hakimi, avukatı, doktoru, hemşiresi... Alicanlar, Berkecanlar, Pelinsu Eceler yansın geceler :D Çok acayip insan modelleri bekliyor bizi ileride! Şunlar biraz daha büyüsün seyredin şenliği...

Bu tarz insanların o mertebeye ulaşacağını sanmıyorum. 3-5 yıl sonra "Ne yapıyorum lan ben?" deyip, kendilerini değiştirmeye başlarlarsa o ayrı.

Çok fazla kızmaya da hakkımız yok aslında o 13 yaşındaki çocuğun babası muhtemelen bizim yada bizden bir önceki jenerasyondan 35-40 yaşında bir adamdır.
Demem o ki anne babalar genelde ben yapamadım oğlum/kızım yapsın kafasında, çocuğu kimlerle arkadaşlık ediyor, nereye gidiyor, ne yapıyor umursamıyor. Eminim buraya yazanların çoğu da benzer bir kafa yapısına sahiptir. Bizim dönemimizde de vardı benzer akımlar ama bizim ailelerimiz çoğunlukla başına bir şey gelir korkusuyla izin vermiyordu o başka mesele. Bizden önceki jenerasyonda da vardı. :D
@o_ulcan olurlar kardeşim olurlar dediğim gibi bizim jenerasyondan bu tip akımlara kapılanlar öğretmende oldu, savcıda oldu, doktorda oldu.

😂

1.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

1.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı