Sınavlar iptal olsun

Bırak önceki konuları, hocamız yeni konu işleyip onları da soracakmış. Hocalar bizi daha çok geriyor. Kasım ayında sınav olanların daha az konudan sorumlu olduğunu söyleyince bize " Günde 8 saatiniz var çalışın." cevabını veriyor. Ne halde olduğumuzu düşünen yok. Evet bence de sınavlar olmalı ancak en azından herkese eşit şartlarda yapılsaydı bari. Örneğin ben 10.sınıfım. Önceden sınav olanlar sadece 1.üniteden sorumlu oldular yani permütasyon kombinasyon. Biz ise 3.üniteye kadar, polinomların neredeyse sonuna kadar sorumluyuz. Ve sınavlar yapılacak haberi bize 10 gün önceden verildi.

Bırak önceki konuları, hocamız yeni konu işleyip onları da soracakmış. Hocalar bizi daha çok geriyor. Kasım ayında sınav olanların daha az konudan sorumlu olduğunu söyleyince bize " Günde 8 saatiniz var çalışın." cevabını veriyor. Ne halde olduğumuzu düşünen yok. Evet bence de sınavlar olmalı ancak en azından herkese eşit şartlarda yapılsaydı bari. Örneğin ben 10.sınıfım. Önceden sınav olanlar sadece 1.üniteden sorumlu oldular yani permütasyon kombinasyon. Biz ise 3.üniteye kadar, polinomların neredeyse sonuna kadar sorumluyuz. Ve sınavlar yapılacak haberi bize 10 gün önceden verildi.
Hangi ara geldin polinomlara.
Biz daha fonksiyonları bitirmedik.
Hocanız baya hızlı imiş.

@Salih METİN imkansızlıklar bu kadarla sınırlı değil. Bırakın interneti telefon bile olmayan aileler var. Canlı eğitime hiç katılım sağlayamayanlar var. Bunlar çok büyük sorunlar ve bu tip sorunların olmaması gerek bu konuda haklısınız. Ancak bu süreçte sadece şikayet ederseniz başarısız olan siz olursunuz, sistem değil. Başka kimseye zararı olmaz. Kendiniz için çalışın.

Bu süreçte uzaktan eğitim olması başlangıçta olması gereken bir şey de olsa AVM'lerin açılıp okulların kapatılması yanlış bir karardı. Uzaktan eğitimden yüz yüze eğitime geçilmesi gerekmekte elbette. Ancak o zamana kadar herkes kendini kurtarmak için çalışmalı. Krizi fırsata çevirenler de var arkadaşlar. Bunlardan biri olmaya çalışın.

Hocalarım lise 3'e gidiyorum sizce bu sınavlar iptal olur mu? Eğer böyle bir imkan varsa siz de iptal edilmesine yardımcı olur musunuz? Hem sağlığımız hem Online eğitimde öğrenemediğimiz şeylerden sınıfta kalmak istemiyoruz.
İptal edilsin bencede. Kardeşim online dersten çıkıyor. Ne öğrendin diyorum. Hiçbirşey diyor. Niye diyorum abi hoca dersi bıraktı çocuğunu emzirmeye başladı kamera açıkken diyor.

Geri
Yukarı