Sinerji bilgisayar 2. el bozuk işlemci gönderdi

Ürünün kargoda hasar gördüğünü ve iade alacaklarını beyan ettiler az önce. En azından destek servisleri ilgileniyor ve destek sağlıyor. Bilginize arkadaşlar.

Sistemimi yükseltirken aman işlemci, anakart ve RAM bir şey olmasın diye Amazon'dan aldım. Bir sıkıntı çıkmadı. Çıkanlarda var. Sinerji'den hiç ürün almadım. Ürün garantili değil mi? Garanti hakkını kullanabilirsin. Bilgilendirdiğin için sağ ol.

Pinleri düzeltip çalıştırabilirsin ama iade etmek daha mantıklı tabii ki.

Ürüne müdahale edersem ve çalışmazsa garanti dışı kalır muhtemelen. Dolaysıyla iade daha mantıklı gibi.
Sistemimi yükseltirken aman işlemci, anakart ve RAM bir şey olmasın diye Amazon'dan aldım. Bir sıkıntı çıkmadı. Çıkanlarda var. Sinerji'den hiç ürün almadım. Ürün garantili değil mi? Garanti hakkını kullanabilirsin. Bilgilendirdiğin için sağ ol.
Haklısınız, Amazon iade ve değişim konularında çok iyi.

Geçmiş olsun hocam. Aynı işlemciye sahip bütün kasa aldım ben de. Parcalarda sıkıntı çıkmadı gibi. Aklınızda olsun Sürat Kargo gibi bir firmayla iş yapmayın. Kasayı yamultmuşlar, kocaman camurlu ayak izi var kargoda halen kabul etmiyorlar. Evde çamurlu ayakkabı giyip benim yapmış olabileceğimi söylüyorlar hahah. :)
ben de pişmanım keşke video çekseydim diye...

Geri
Yukarı