Hocam bugün Sinerji bilgisayarı bir arayın, ilk söyleyeceğim şu müşteri hizmetlerine ortalama 15-20 dakika sonra bağlanabileceksiniz. İkincisi firma çalışanlarının iletişimi çok kötü, türkçeleri çok zayıf. İki dakika konuştuktan sonra mail atın bize diyorlar. Mail ile de çıkan sonuç paylaştığım gibi.

Evet müşteri hizmetleri çoğu firmanın çok kötü. Ancak satış öncesi ve sırasında ilgileniliyor. Üründe bir sorun çıktımı perişan oluyorsunuz.

Benim maddi sorunum yok, uğraşır dururum, herkes markanın ne olduğunu öğrenecek.

Sizin çıkarınız nedir marka güzellemesi yapmak için? Kablolu mouse mı gönderdiler size?

Arkadaş herhalde 20 binlirayı sokakta bulmuş.

Evet müşteri hizmetleri çoğu firmanın çok kötü. Ancak satış öncesi ve sırasında ilgileniliyor. Üründe bir sorun çıktımı perişan oluyorsunuz.

Vatan MediaMarkt Amazon bu markaların iyidir Amazon dediğim amazonun kendi sattığı ürünler.

Arkadaş herhalde 20 binlirayı sokakta bulmuş.

Vatan MediaMarkt Amazon bu markaların iyidir Amazon dediğim Amazon'un kendi sattığı ürünler.

Amazon o konuda piyasanın kralı garantisinin bitmesine 10 gün kalmış SSD'yi değiştirdi yenisini verdi.

Hocam bu küçük firmalar gerçekten çok değişik ama siz sorun yaşadınız diye koca bir firmayı kötülemek yanlış olur, Sinerji'den arkadaşa hazır sistem aldık, sistem açılmadı ve hemen iade ettik, gayet de sorunsuz oldu.

Hocam bu küçük firmalar gerçekten çok değişik ama siz sorun yaşadınız diye koca bir firmayı kötülemek yanlış olur, Sinerji'den arkadaşa hazır sistem aldık, sistem açılmadı ve hemen iade ettik, gayet de sorunsuz oldu.
Ne yapayım hocam sizin iadenizi aldılar diye tebrik mi edeyim şimdi.

Adalet herkes için gerekli bir olgudur. Bir kişi bile haksızlık yaşadı ise ben onun arkasında dururum. Hem ben yalan söylemiyorum ya da iftira atmıyorum. Her şeyi belgeleriyle açıkladım, ispatladım. Siz bu konuda şanslıymışsınız, bundan sonraki alışverişlerinizde şanslı olacağınızın garantisi yok. Ben istedim ki anlayın, görün nasıl bir firma olduğunu. Sinerji ile kişisel bir hüsumetim olamaz zaten. Ortada kanıtlanmış bir mağduriyet var. Nesini anlamıyorsunuz.

Ne yapayım hocam sizin iadenizi aldılar diye tebrik mi edeyim şimdi.

Adalet herkes için gerekli bir olgudur. Bir kişi bile haksızlık yaşadı ise ben onun arkasında dururum. Hem ben yalan söylemiyorum ya da iftira atmıyorum. Her şeyi belgeleriyle açıkladım, ispatladım. Siz bu konuda şanslıymışsınız, bundan sonraki alışverişlerinizde şanslı olacağınızın garantisi yok. Ben istedim ki anlayın, görün nasıl bir firma olduğunu. Sinerji ile kişisel bir hüsumetim olamaz zaten. Ortada kanıtlanmış bir mağduriyet var. Nesini anlamıyorsunuz.

Hocam siz mağdursunuz anlıyorum, ben size bir şey söylemedim zaten ama bazen böyle oluyor diye tamamen bir firmayı kötülemek yanlış, ona bakarsak Hepsiburada, Trendyol'da vs de çok fazla sıkıntı yaşayan var, oralardan da alışveriş yapmayalım.

Hocam siz mağdursunuz anlıyorum, ben size bir şey söylemedim zaten ama bazen böyle oluyor diye tamamen bir firmayı kötülemek yanlış, ona bakarsak Hepsiburada, Trendyol'da vs de çok fazla sıkıntı yaşayan var, oralardan da alışveriş yapmayalım.
Bakın saydığınız firmalar için iyi şeyler söylemek istemiyorum, kendileriyle de çok sorun yaşadım daha önce. Lakin %20 sorun yaşadıysam %80'e yakın çözüm ürettiler. Nihayetinde onların butik firmalardan daha oturmuş kurumsal yapıları mevcut. Bu adamlar benimle resmen dalga geçiyorlar.

Mehtap bey iadenizi yapıyoruz, bu iban hangi bankaya ait diye mail göndermişler bana. Kendilerince dalga geçiyorlar. Birincisi bir ibana iade yapılacakken banka ismine gerek yoktur, ikincisi ismim konusunda, bununla ilgili yorum yapmayacağım, düşük seviyeleri..

İspat derseniz onu da paylaşırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı