Sınıf arkadaşlarım futbol takımım yüzünden bana sataşıyor

İşte nefret ettiğim futbol fanatiği tipi. Yahu arkadaş arkadaşının tuttuğu takımın yenilmesi onun suçu mu? Eşyalarını çalmak nedir ya?! Olmadı karakola git eğer elinde kanıtın varsa.

Eşyalarınızı çalıyorlarsa bence bunun Galatasaraylı olmanızla bir alakası yok. Biz de genelde arkadaşlarla aramızda bu şekil dalga geçeriz ama fiziksel veya maddi bir zarara uğratmadan.

Bu sorun yüzünden 2 kişi disipline gitti. Bu yüzden bana daha da kinliler.
Daha da kinli olsalar ne olur yahu? Tekrar şikayet edin :D Sanki bir şey yapabilecekler.

"Hahaha" diyip iki de siz dalga geçin takımın durumuyla. Takım yüzünden dışlanmanıza ve açık vermenize engel olur.
Okulundaki psikolojik rehber öğretmeninle görüş durumu anlat. O sana arkadaşlarınla olan problemini çözer aracı olur. Eğer samimi bir öğretmen ise.
@Radebaugh Kendi takımınızı eleştirirseniz sizin üstünüze oynayamazlar. Bu sezon kötü durumdaysa, kötü olduğu hakkında yorum yapın ama takımı kötü gününde de bırakmadığınızı hissettirin.
Eşyalarımı çalınıyor diye müdüre şikayet edebilirsin. Kamera kayıtlarından sınıfa giren çıkanlar tek tek sorgulanır.
Yardımlarınız için teşekkür ederim. Artık takmayacağım. Zaten yaz tatilinden sonra taşınıyorum. İnşallah kurtulurum bu saçmalıktan.

Geri
Yukarı