Sınıfta maske çıkarıldığında dalga geçiyorlar

İki güldüler diye nakil mi verilir bu serseriler hayatının her yerinde olacak kardeşim iş hayatındada başa çıkmayı öğren biraz ağır başlı ol korkak olma gerekirse dayak ye ne öyle hemen geri vites takma sende maske yapacak bir şey yok ya sen onlara karşı çıkarsın ya da aralarına girersin ortada kalırsan gülergelr p1C'ler.

Aynen nakil vermeyeceğim zaten sınav vs var 1 ay için değmez. Ama 11.sınıf için iyi bir okul bulmam lazım?
Alın hocam. Daha 11 ve 12.sınıf var. Emin olun kurtulamazsınız bunlardan.

1 ay için idare edeceğim bakacağım duruma göre.

Ya hani biriyle veya öğretmenle vs konuşursun ya hemen laf sokup güllerler saçma espiriler ve küfür vs saygısızlar.
Siz de yapabiliyorsanız gülüp geçin, diğer arkadaşlarımın da dediği gibi her yerde var bunlardan. Yapacak pek bir şey yok. Birkaç sene, okulunuz bittikten sonra ortamlardan dışlandıkları zaman yeterince pişman olurlar.

Ayakkabı numarası, zeka seviyesinden yüksek olanların dediklerini umursamamayı hatta insan yerine bile koymamayı öğrenmeni tavsiye ederim. Yoksa hayatının özeti Nasreddin Hoca ve eşeği hikayesine döner.

Çözüm:
1234.jpg

Hocam benim de saçlarım kıvırcık ve bonus olarak kullanmayı seviyorum. Liseden beri duymadığım hakaret kalmadı ama her seferinde ben de dalgayla karşılık verdiğim için bir kişiden maksimum bir kere duyuyordum o hakaretleri. O yüzden yüzünüzü ekşitmeden siz de dalgayla karşılık verin yoksa daha çok üstünüze gelirler.

Hocam benim de saçlarım kıvırcık ve bonus olarak kullanmayı seviyorum. Liseden beri duymadığım hakaret kalmadı ama her seferinde ben de dalgayla karşılık verdiğim için bir kişiden maksimum bir kere duyuyordum o hakaretleri. O yüzden yüzünüzü ekşitmeden siz de dalgayla karşılık verin yoksa daha çok üstünüze gelirler.

Teşekkürler, nakili okul kapanınca yapacağım 1 ay idare edip sonra nakil veririm. Herkese teşekkürler.

Arkadaşlar merhabalar ben 10. sınıf mesleki ve tekniki lisede ulaştırma okuyorum, okul öyle pis öyle kötü ki anlatamam. Arkadaşlar neyse normalde okul 250-300 kişi toplam ama maske takan 30 kişi anca vardır. Bizim sınıftan da sadece ben ve bir kız takıyorduk başka kimse takmıyor kız bugün maskeyi indirdi ve herkes dalga geçti :(
Ben de çıkardım artık kimse takmıyor diye şimdi her gün kızla dalga geçecekler ve korkum benle de dalga geçmeleri. Sizce nakil vermeli miyim? Okul bitimine yaklaşık 1 ay kalmış. Sınıf mevcudumuz 19 kişi. Ya da idare mi edeyim?
Bizim sınıf 30 kişi ve herkes uyarı almadığı halde takıyor, öğretmenler kızmıyor mu hiç? Bırakın dalga geçsinler bir süre sonra sıkılıp bırakırlar.

Bizim sınıf 30 kişi ve herkes uyarı almadığı halde takıyor, öğretmenler kızmıyor mu hiç? Bırakın dalga geçsinler bir süre sonra sıkılıp bırakırlar.

Hocalar müdür falan demiyor, bilmiyorum o kadar okula gittim bu kadar kötüsünü görmedim. Dayanacağım 1 ay :)

Arkadaşlar merhaba ben 10. sınıf mesleki ve tekniki lisede ulaştırma okuyorum, okul öyle pis öyle kötü ki anlatamam. Arkadaşlar neyse normalde okul 250-300 kişi toplam ama maske takan 30 kişi anca vardır. Bizim sınıftan da sadece ben ve bir kız takıyorduk başka kimse takmıyor kız bugün maskeyi indirdi ve herkes dalga geçti :(
Ben de çıkardım artık kimse takmıyor diye şimdi her gün kızla dalga geçecekler ve korkum benimle de dalga geçmeleri. Sizce nakil vermeli miyim? Okul bitimine yaklaşık 1 ay kalmış. Sınıf mevcudumuz 19 kişi. Ya da idare mi edeyim?

Bunu da takıyorsan kendini öldür.

Geri
Yukarı