Sınıftaki ilginç BTS fanı

Bts ve anime fanı bir kuzenim var, katlanması güç bir durum ne yazık ki. Bu iki konu hakkında ufak bir eleştiri yapsan sanki sülalenin miras malını üzerine geçirmişsin gibi tavır alıyor.

Hocam tenhada sıkıştırıp yapıştırın bir tane şu anime de ne var harbiden anlamıyorum saçma sapan bir şey çizgi film gibi animasyon bir de insanlar buna aşık falan oluyor ya onları gerçekten dövesim geliyor bts de aynı şekilde.

Hocam tenhada sıkıştırıp yapıştırın bir tane şu anime de ne var harbiden anlamıyorum saçma sapan bir şey çizgi film gibi animasyon bir de insanlar buna aşık falan oluyor ya onları gerçekten dövesim geliyor bts de aynı şekilde.
Popüler kültürün saçmalıkları insanlarda bunlara bağlanıyorya nefret ettiriyorlar kendilerinden ağızlarını burunlarını kırasım geliyor.

Etrafında bts diye de dolaşır blackpink diye de, seni ne rahatsız etti? İnsanların hayatına burnunu sokmak hoşuna gidiyor mu? (bts ya da blackpink dinlemiyorum sadece fikir özgürlüğüne katılıyorum.)
Sevmek evet fikir özgürlüğü ama bu yüzden gelip insanları rahatsız edemezsin. Bu olay da kişinin özgürlüğüne karışmak oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı