Sınıftakiler beni sevmiyor

Hocam Ahmet şöyle böyle diye özellikle ismini vermek istemediğim X kişisi var geçen arkadaşımla kapının önünde şakalaşıyorduk Bana'ya mal mısın sen içeri girsene dedi'. Bende çıkıştım sana ne ve sen bana mal deme hakkını nereden buluyorsun dedim.

Halk dilinde çekememezik olarak açıklanır, bir daha sana birisi hakaret etderse ona rindoci abinin şu sözünü söyle;
-Yalnızca aptallar karşısındakini aşağılayark yükselmeye çalışır çünkü bilirlerki kendileri aşağılıktır!

Halk dilinde çekememezik olarak açıklanır, bir daha sana birisi hakaret etderse ona rindoci abinin şu sözünü söyle;
-Yalnızca aptallar karşısındakini aşağılayark yükselmeye çalışır çünkü bilirlerki kendileri aşağılıktır!

Dayak nasıl yenir? Güzel anlatmışsınız bunu anlamayan birine söylemek pek iyi bir şey olmayabilir.

Acaba yapılır ya, hocaların gözlerine girmek için işte ''hocam ödev vardı'' vs. gibi bunun gibi şeyler yapıp arkadaşla aranızı mı açıyorsunuz? Böyle birisi misiniz?

Sana bu taktiği vermek istemezdim ancak veriyorum
Öncelikle 6-7 en yakın olan arkadaşlarını al odaya kilitle ve vereceğim ilaç tarifini onlara yedir sonra 1 gün okula gitme onları odada tut ilaç ancak etkisini gösterir sonra arkadaşlarınla sınıfına gidip nefret ettiğin kişileri esir alarak dışarı götürün 7 kişisiniz 2 kişi önden yolu açsın hocaları etkisiz hale getirsinler 4 kişide esir aldıkları kişileri araca bindirsinler sonra mekana gelince içini onlara döküp onları pipetle üfleyerek boğ özür dileyene kadar hepsine türlü türlü pislikler yap sonra onları sal artık tüm okul senden ve ekibinden korkuyor GÖREV BAŞARILI (!)

Herseyde var bir hayır derler bahtsız olsaydı onlar gibi olurdu.
yani öyledir tabii çünkü insanlar gerçekten ruhsuz olabiliyorlar bi insana bu yapılmamalı bence
Acaba yapılır ya, hocaların gözlerine girmek için işte ''hocam ödev vardı'' vs. gibi bunun gibi şeyler yapıp arkadaşla aranızı mı açıyorsunuz? Böyle birisi misiniz?
şunun için arkadaşlarla ara açılıyorsa hiç olmasın daha iyi

Şunun için arkadaşlarla ara açılıyorsa hiç olmasın daha iyi.
Genelde bu tarz yapan kişiler sevilmez ve siz de o tarz hareketler gibi şeyler yapıyorsaniz sevilmemeniz ondandır. Daha doğrusu gıcık kaparlar size tabiri caizse. İşte hocalara yaranmak için Ahmed şunu yapıyor hocam vs. vs. İspiyoncu gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı