Sınıftakiler beni sevmiyor

Hocaya ödevi hatırlatacak en son kişiyim sınıfta hocam emin olabilirsiniz :)
O zaman sınıfta fitne fesat çıkartan birileri de olabilir, bakmak lazım :)
Hocam sinifimizda kimse ispiyoncu falan değil Allah'tan kimse şımarık değil.
Sadece okulun kızları çok ergen gözlük akımları yapanları görünce dövesim geliyor.
Bizim sınıfta bir iki tane öyle ergen kız var, çok muhabbetim yok neyse ki.
Okulda sınıf dışından taş çatlasın 20 kişiyi tanıyorumdur, sırf 10. sınıfların 350 kişi olduğunu düşününce baya az :D

X kişisi de dedi ki; 'ben kızım o benden özür dilesin'.
Triplere bak, kız diye kendini tanrı sanıyor.

Dostum sanırım ortaokula gidiyorsun, çünkü liseye gidecek öğrencilerin böyle saçmalıklarda bulunacağını sanmam. Senin hareketlerine saçma demiyorum, sana bulaşanlara diyorum. Sen anladığım kadarıyla diğer öğrencilerden biraz daha olgunsun.

Takma boşver. Yeri geldiğinde şiddetten çekinme.

Triplere bak, kız diye kendini tanrı sanıyor.

Dostum sanırım ortaokula gidiyorsun, çünkü liseye gidecek öğrencilerin böyle saçmalıklarda bulunacağını sanmam. Senin hareketlerine saçma demiyorum, sana bulaşanlara diyorum. Sen anladığım kadarıyla diğer öğrencilerden biraz daha olgunsun.

Takma boşver. Yeri geldiğinde şiddetten çekinme.
Maalesef ki liseye gidiyorum hocam.

Maalesef ki liseye gidiyorum hocam.
Üzücü. Sanırım anadolu lisesindesiniz. Anadolu liseleri TikTok çeken ergen kızlarla dolu. Geçmiş olsun diyelim. Dediğim gibi, gerektiğinde şiddetten çekinmeyin. İster erkek olsun, ister kız. Kimsenin sizi rahatsız etmeye hakkı yok.

O iki yüzlülere bakma sınıfta aramizin bozuk olduğu kimse yok ama ben sadece 1-2 kişiyle konuşuyorum 1-2 can dostun olsa yeter sınıfta diğerlerine lüzum yok bana göre.

O zaman sınıfta fitne fesat çıkartan birileri de olabilir, bakmak lazım :)

Bizim sınıfta bir iki tane öyle ergen kız var, çok muhabbetim yok neyse ki.
Okulda sınıf dışından taş çatlasın 20 kişiyi tanıyorumdur, sırf 10. sınıfların 350 kişi olduğunu düşününce bayağı az :D

Sınıf dışında 0 kişiyi tanıyorum ben :D

Arkadaşlar biz sınıfta 35 kişiyiz. Sadece 5-6 kişi ile yakınım bir de kız arkadaşım var sınıfta. 10. sınıfım sınıfta yakın olduklarım dışında herkes beni sevmiyor. Nedenini bilmiyorum. Mesela hoca bazen bana bir şeyler soruyor soruyorum biraz muhabbet ediyoruz hoca ile (okuldaki bütün hocalarla aram çok iyi neredeyse hepsinin en sevdiği öğrencileri benim ama çok çalışkan biri değilim) sürekli bana çamur atmaya çalışıyorlar. Hocam Ahmet şöyle böyle diye özellikle ismini vermek istemediğim X kişisi var geçen arkadaşımla kapının önünde şakalaşıyorduk Bana'ya mal mısın sen içeri girsene dedi'. Bende çıkıştım sana ne ve sen bana mal deme hakkını nereden buluyorsun dedim. Sana ne sen kimsin falan dedi. Biraz yüksek sesle tartıştık sonra tarih hocası geldi ve müdüre gidiyoruz dedi. Bende gidelim hocam ben haklıyım dedim. Neyse giderken hoca durdurdu özür dileyin kapansın dedi. X kişisi de dedi ki 'ben kızım o benden özür dilesin' iyice sinir oldum orada neyse bir de hocalar bizim sınıftan şikayetçiymiş. Hocalar sınıf dağıtılacak falan dediler sınıf başkanı oylama yaptı. Kimi sınıftan göndermek istersiniz diye. Tabii ki en çok oy bana geldi olabildiğince bu durumu takmamaya çalışıyorum ama canımı sıkmaya başladı. Ne yapmam gerekiyor ne önerirsiniz?

Hayatta e son isteyeceğim şey şuan senin yerinde olmak :(

Sınıf başkanı Allah mı yoksa Peygamber mi oylama yapıyor? (Biraz sinirlendim özür dilerim) Oylama dediğin Öğretmen tarafından yapılır veya listeden seçilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı