Sınıftakiler beni tacizci diye suçluyor

Hocam CİMER'e anlat anlatmasına da biliyorsunuz ki okulda bu tür davranışlar pek hoş karşılanmaz okullarda sürekli konferans yaparlar cinsel istismar ve tacizlere karşı bu konu pek hoş karşılanmayabilir hocayı sakin bir yerde tutup olayı anlatın aramızda şakalaşıyorduk mu dersiniz bilemiyorum artık ama konuyu adamakıllı anlatın arada bir taciz olmadığını kanıtlayın 2 arkadaş arasında olan konuysa eğer ikinizin birden konuşması bence daha doğru olur ve özür de dilemekten çekinmeyin o kadar olay olmuş demek istediğim konuyu aileler karışmadan önce siz hocayla arayı düzeltmeye bakın eğer olumlu olmaz ise aileleri araya sokun ama aileden konuyu saklamayın olumlu karşılarsa hoca.
Hocam ben biliyorum fakat olaydaki kişi ben değilim arkadaş grubunda olan bir şey ben yapmıyorum. Ben olsam şimdiye konu kapanmıştı zaten. Ama bu arkadaşlarla hala konuşuyorum ısrarla kendi uydurduğuna inanıyor hala. Zaten kendi aralarında olan bir şey.

Eğer bu kadar ciddi bir şey yapıyorsa o zaman hocaların haklılık payı var.
Kısacası dayıyorlar.

Eğer bu kadar ciddi bir şey yapıyorsa o zaman hocaların haklılık payı var.

Hoca zaten haklı çıkar çünkü yukarıda anlatılanlardan dolayı okuldan atılır veya disiplin işlemi yaparlar bu konu hakkında sıkıntılı bir durum.

Yok hocam gerçek manada değil şaka manasında.

Hocam yine de dediğim gibi bunun şaka olduğunu kanıtlasanız bile sıkıntılı durum özür dileyin.

Hoca zaten haklı çıkar çünkü yukarıda anlatılanlardan dolayı okuldan atılır veya disiplin işlemi yaparlar bu konu hakkında sıkıntılı bir durum.

Hocam yine de dediğim gibi bunun şaka olduğunu kanıtlasanız bile sıkıntılı durum özür dileyin.

Haklısınız hocam.

Hocam CİMER'e anlat anlatmasına da biliyorsunuz ki okulda bu tür davranışlar pek hoş karşılanmaz okullarda sürekli konferans yaparlar cinsel istismar ve tacizlere karşı bu konu pek hoş karşılanmayabilir.

Hoca zaten defalarca kez sınıfta uyardı tek affı olmayan bu diye. "Şu ana kadar bütün şikayetlerimi yırttım attım fakat bunun affı olmaz, ben bunun vebalini alamam" dedi.

Hoca zaten defalarca kez sınıfta uyardı tek affı olmayan bu diye. "şu ana kadar bütün şikayetlerimi yırttım attım fakat bunun affı olmaz, ben bunun vebalini alamam" dedi.

Yine de tek şans budur bu konu hakkında herhangi bir işlem ilerdeki hayatınızı da etkileyecektir ya hocaya ısrarla özür dileyeceksiniz ya da okulu değiştirecek ve eski okul herhangi bir disiplin işlemi uygulayamayacak.

Yine de tek şans budur bu konu hakkında herhangi bir işlem ilerdeki hayatınızı da etkileyecektir ya hocaya ısrarla özür dileyeceksiniz ya da okulu değiştirecek ve eski okul herhangi bir disiplin işlemi uygulayamayacak.

Hocam farkındayım ben zaten dediğim gibi şu anda hala konuşuyoruz ve yaptığı şeyleri yapmadım diyor. Tabii anlatan arkadaş çok büyüttü olayı.
Bu durum disiplinlikitir ve affı imkansız bir durum.
Hoca kapattı zaten konuyu arkadaş gereksiz büyütüyor.

Geri
Yukarı