Sınıftakiler beni tacizci diye suçluyor

Bu durum disiplinlikitir ve affı imkansız bir durum.

Hocam o zaman okulu hızlı bir şekilde değiştirecek zamanında başıma gelmişti 11. sınıfta öğretmen imzasını taklit etmiştim örgün eğitimden atılacaktım okulu değiştirdim ve işlem yapamadılar.

Hocam farkındayım ben zaten dediğim gibi şu anda hala konuşuyoruz ve yaptığı şeyleri yapmadım diyor. Tabii anlatan arkadaş çok büyüttü olayı.

Hoca kapattı zaten konuyu arkadaş gereksiz büyütüyor.

Kapattı ise konuyu sıkıtı yoktur.

Yine de tek şans budur bu konu hakkında herhangi bir işlem ilerdeki hayatınızı da etkileyecektir ya hocaya ısrarla özür dileyeceksiniz ya da okulu değiştirecek ve eski okul herhangi bir disiplin işlemi uygulayamayacak.
Ve arkadaş hala kuzenimin çetesi var bu söyleyen çocuğu dövdürteceğim gibi şeyler söylüyor siz düşünün.

Hocam kime karşı tacizde bulunduğunuzu söylüyor? Durduk yere hocam bu tacizci diyip hoca da tamam gereken cezayı vericem diyemez. Hocayla konuşun durumu anlatın şu kişiye tacizde bulunuyor diye iftira atıyorlarsa gidin o kıza hocayla beraber sorun. Kız onlardan değilse öyle bişey yok diyecektir zaten.

Hocam o zaman okulu hızlı bir şekilde değiştirecek zamanında başıma gelmişti 11. sınıfta öğretmen imzasını taklit etmiştim örgün eğitimden atılacaktım okulu değiştirdim ve işlem yapamadılar.

Kapattı ise konuyu sıkıtı yoktur.

Ha bir de konu sahibine cezasını çekmesinş engeleyecek öneri veriyorsunuz konuyu kapatmadıysa hoca bırak cezasını çeksin kapattıysa konuyu ceza falan aldıysa itiraz etmesin.

Hocam kime karşı tacizde bulunduğunuzu söylüyor? Durduk yere hocam bu tacizci diyip hoca da tamam gereken cezayı vericem diyemez. Hocayla konuşun durumu anlatın şu kişiye tacizde bulunuyor diye iftira atıyorlarsa gidin o kıza hocayla beraber sorun. Kız onlardan değilse öyle bişey yok diyecektir zaten.
Hocam kız konuşmalarına izin vermiyor sorun orada. Gıcık bir tavrı var bu konuda.

Hocam kime karşı tacizde bulunduğunuzu söylüyor? Durduk yere hocam bu tacizci deyip hoca da tamam gereken cezayı vereceğim diyemez. Hocayla konuşun durumu anlatın şu kişiye tacizde bulunuyor diye iftira atıyorlarsa gidin o kıza hocayla beraber sorun. Kız onlardan değilse öyle bir şey yok diyecektir zaten.

Kız yok hocam.

Ha bir de konu sahibine cezasını çekmesinş engeleyecek öneri veriyorsunuz konuyu kapatmadıysa hoca bırak cezasını çeksin kapattıysa konuyu ceza falan aldıysa itiraz etmesin.

Hocam biz suçlu değiliz ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı