Sınıftan atılır mıyım?

Sıkma canını kanka liseye geçince az bile yapmışım bu hocalara diyorsun. Unutma o hocada o çocukta hatta bu konuda ve bu mesajda gelip geçici. Hocadan özür dile siciline işlenmez diye düşünüyorum.
Ya sorun tam olarak o değil. Sınıftan gitmek sorun.
Gidersiniz, yan şubeye atarlar sizi. Fakat bunun kötü bir yanı yok. Hatta şanslıysan güzel bi kızın yanına oturtur hoca seni yeni kız arkadaş yaparsın.
Ya sınıfımı seviyorum. Arkadaşlarım var. Bu yüzden gitmek istemiyorum...

Ya sorun tam olarak o değil. Sınıftan gitmek sorun.
Yanlış anlamaz isen neden sorun olarak görüyorsun ki ? Sınıfta sevdiğin arkadaşların var ise müdür yardımcısı ile ailen konuşsun sınıfını değiştirmemek içinde ikna edebilirsin. Ancak bu sefer daha fazla dikkatli olman gerekecek bu tür konularda. Hocanın gözünde şüpheci ve kötü anlamda dikkat çekeceksin.

Furkan emircenin "nazik karı" videosu aklıma geldi :D. Git hocaya de yani şaka amaçlı yaptığını belirt sırf böyle bir şey için sınıfını değişecek değiller ya.
Dedim fakat karar verilmiş. Annem yarın imza atmaya gidecek...
Yanlış anlamaz isen neden sorun olarak görüyorsun ki ? Sınıfta sevdiğin arkadaşların var ise müdür yardımcısı ile ailen konuşsun sınıfını değiştirmemek içinde ikna edebilirsin. Ancak bu sefer daha fazla dikkatli olman gerekecek bu tür konularda. Hocanın gözünde şüpheci ve kötü anlamda dikkat çekeceksin.
Ya zaten okul müdürü rüşvet alıyor. Ama yinede gitme korkum var. Gidermiyim sizce?

Ya zaten okul müdürü rüşvet alıyor. Ama yinede gitme korkum var. Gidermiyim sizce?
Konunun rüşvetle ne alakası var. Sapmayın konudan sizin kafa allak bullak belli. Yapacak bi şey yok. Yönetim kafasına koyduğu şeyi yapar, aileniz de ikna edemiyorsa çok üzülecek bi şey yok teneffüste zaten yine arkadaşlarınızlasınız. Çok takmayın mühim bir konu değil.

Bunu bilemem ama sınıfını değiştirmemek istiyorsan biraz ailene ve müdür yardımcılarına dil dökmen lazım. Sınıfını ve Arkadaşlarını sevdiğini, sınav senesinde sınıf değiştirmenin kendin için yeni bir adaptasyon ve konsantre süreci olduğunu ve bu yüzden LGS sınavı için kendini olumsuz etkileyeceğini söyle.

Bunu bilemem ama sınıfını değiştirmemek istiyorsan biraz ailene ve müdür yardımcılarına dil dökmen lazım. Sınıfını ve Arkadaşlarını sevdiğini, sınav senesinde sınıf değiştirmenin kendin için yeni bir adaptasyon ve konsantre süreci olduğunu ve bu yüzden LGS sınavı için kendini olumsuz etkileyeceğini söyle.
Pekala ama sence işe yararmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı