Sistem Çalışır Halde Görüntü Gelmemesi

Enes bayram

Hectopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yardımcı olursanız sağ olun. Daha önce yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'u sıfırlayın. RAM'lerin yerini değiştirin. Video'da VGA dönüştürücü kullanmanız dikkatimi çekti. Onunla ilgili bir problem olabilir büyük ihtimal. Bir yerlerden ödünç alabilirseniz tanıdık varsa DVI girişli bir monitörle deneyin çevirici kullanmadan.

-Ram'i tek modül olarak tak, olmazsa diğer modülü tek takarak dene, yine olmazsa slotu değişerek dene.
-VGA dönüştürücünüzde sorun olma ihtimali var.
-Ekran kartında sorun olma ihtimali var.

Anakart üzerindeki onboard speaker takılı mı emin misin? Hata sinyalini vermesi gerekirdi.

Ram'leri değiştirerek tek modüle indirerek denedim yine çalışmadı . Şu klavye ve mouseye direk elektrik gidiyor yani bütün usb girişlerine elektrik var ekran kartı çalışır vaziyette sorun burda başlıyor neden öyle oluyor sıkıntı orada usb girişleri full çalışıyor bıos resetledim başka ne yapabilirim Cmos reset diyolar onu deniyimmi @MasterofTechnology @Onur Saydam

Üç kişide daha gördüm Windows 10 bölümünde bu sorunu yaşayan bu beş gün içinde. Ben de dördüncüsüyüm. Acaba windows güncellemeleriyle falan mı alakalı? Laptop çalışıyor ama ekran kapalı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı