Site Anasayfası Haricinde Sayfa Oluşturma

sezer aydoğan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba;

Ödevim için bir site hazırlamaktayım. Pazartesi gününe kadar vaktim var. Güzel bir anasayfa oluşturdum, fakat menü oluşturamıyorum sitede anasayfa haricinde başka sayfalarında olması gerekli nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

HTML kullandığınızı tahmin ediyorum. Öncelikle menü görselleri oluşturmalı, daha sonra bu menü görsellerini sayfanızda ilgili yere yerleştirmeli, bu butonlara bağlantılar verip, daha sonra bağlantı verdiğiniz sayfaları oluşturmalısınız.
Butonların gittiği sayfalardan bir tanesini sıfırdan oluşturup, diğerlerini aynı sayfanın içeriğini değiştirerek oluşturursanız daha estetik olur.

Menüde kullandığın kodları yeni oluşturduğun sayfaya yapıştır. Visual Studio üzerinde çalışıyorsan Master Page olayını araştır.

Hocam "HTML" Kullandığınızı düşünerek cevap vermek istiyorum. İndexinizde menü eklemek istediğiniz yerlere girin ve kodlar arasına
HTML:
<div class="menu">
    <ul>
        <li><a href="#">MENÜ İSMİ</a></li>
    </ul>
</div>

Olarak menülerini ekleyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı