Sizce Alonso mu Vettel mi?

Jecrease

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci.
Evet, artık böyle bir konuyu başlatmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Sizce Alonso mu? Vettel mi?

Bence Fernando Alonso.

Neye göre daha iyi?
Şu anki durumlarına göreyse Alonso'da şu an bile şampiyon kumaşı var ancak Vettel için aynı şeyi söyleyemem. Prime dönemlerini konuşuyorsak Vettel rakipsizdi, Alonso ise sporun efsanesi Schumacher dominasyonunu tırnaklarıyla kazıyarak bitirmiş birisi. İki efsaneden birini seçmek diğerine hakaret olur ancak seçmem gerekiyorsa Alonso benim için çok üst bir yerdedir, bir babadır bizim için 😂

Alonso her türlü çöp poşetinde harikalar yaratabilen bir sürücü ve yaşına rağmen hala şu an döktürüyor. Vettel ise kendisine uyan bir araçta (hele bir de yağmur varsa) tek kelimeyle yaşayan bir efsane benim için. İkisi arasında bir karşılaştırma yapmak o yüzden biraz zor. Uyumsuz arabada Alonso geçecektir muhtemelen, uyumlu arabada da kazayla sonuçlanacaktır yarışları :D

Bence alonso daha iyi çünkü adam çöp gibi arabalarla senelerce harika işler çıkardı. Vettel ise zorlu hava koşulları olsun, teknik sıkıntılar olsun, birçok zorluğa rağmen Ferrari ve Red Bull'da harika işler çıkaran biriydi. Alonso, eski F1'in son direğidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı