Sizce Anlattığım Kız Beni Seviyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tenefüste falan uğraşacağına, yakınsanız birbirinize yarın sabah okula beraber gitmeyi tekşif edebilirsin veya bir bahane ile çıkışta beraber bir yarım saat yalnız kalabilirseniz güzel olabilir. Tenefüste açılmanı tavsiye etmem. Hem zaman açısından hem de gevşek insanlar yüzünden sizin açınızdan kötü olabilir malum kız utangaç..
Olucak şeyi tahmin edebiliyorum, hiç beklemiyordum, şaka mı yapıyorsun, neden ben? gibi cevaplar.

Olasılıkları boşverip olaya odaklanır mısın? Biz erkekler olarak taktik maktik yok Bam Bam Bam felsefesini benimsemiş varlıklarız :)

Aniden gidip onu sevdiğini söyle düşünmesi için vakit verme hızlı cümle kurarsan düşünmesini hızlandırırsın, baskı anlamında algılama, beklemediği anda söyle . Ben de çoğunluk gibi kızın senden hoşlandığı kanısındayım.

Maalesef evimiz çok uzak ve kız her zaman en iyç arkadaşıyla beraber.

Şöyle mi mesela durup dururken "Ece seni seviyorum."? Sapığa çıkar adım ya

Daha önce de başıma geldi ve ben o kıza cesaretimi toplayıp "Seni seviyorum." diyemedim. Artık vakti geldi...
Yarına peçete hazırlayın ekran gözyaşı olucak. :)

Şöyle mi mesela durup dururken "Ece seni seviyorum."? Sapığa çıkar adım ya

Dediğim şey şuydu, kelimeleri ne kadar yavaş kurarsan düşünmesi için o an zaman vermiş olursun ve senin kuracağın cümleleri tahmin edebilir önceden. Olabildiği kadar uzatamadan direkt söyle. Bu tür kararlarda kız gerçekten sana karşı inanılmaz bir sevgi beslemiyorsa kararından sapabilir ona o an o mantıklı geldiği için dediğim şey bu olasılığı azaltıyor. Koridorda yürürken durup bir anda söyleme tabi. Normal birşey sorucakmışsın gibi düşünüp sor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı