Sizce Anlattığım Kız Beni Seviyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Durup hiçbir şey söylemezse?

O zaman arkadaşına söylüyorum onu bir teneffüs bırakmasını söylüyorum cevabını bekliyorum ve ne söylerse söylesin tamam deyip gidiyorum.

O zaman arkadaşına söylüyorum onu bir teneffüs bırakmasını söylüyorum cevabını bekliyorum ve ne söylerse söylesin tamam deyip gidiyorum.

Yukarıda iyi öneriler verdim, onu okuyabilirsin. Tekrar ediyorum, teklif için tenefüsü tercih etme!

Özgüvenli olmaz isen bir yere varamazsın. Ancak böyle olumsuz düşünüp durursun. Ben de öz güvensizdim ya olmassa diye düşünüp dururdum, ve ilk adımı attım ve gerisi geldi. Sen ilk adımı atmadan bu iş öyle olmaz.

Korkuyorum, onu kaybetmekten çok korkuyorum.
Bu korku içimi yiyor.

Kaybetmekten korkup susarsan canın öyle bir yanar ki artık seni kim toplar bilemem, git adam gibi çık karşısına dökül, dökülmez isen asıl korku orada yatıyor, emin ol.

Topla kendini, güzel bir yere gidin, dağılmaya yakın durumu anlat, zaten sabaha kadar zaman tanımış olacaksın, ona göre hareket edersin.

Beklersen gene canın yanar.

Sen bir yakın arkadaşından bir şey istediğinde, hayır diyerek arkadaşlığını kesiyor mu? Hayır kesmiyor. O açıyla bak. Hayır dese bile senle takılmaya devam edecek. Zaten onun gönlü sende.

Herkese günaydın. Hadi bakalım sana güveniyoruz. Yaparsın aslansın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı