Sizce Anlattığım Kız Beni Seviyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Söyleyeceğim. Ama önce en iyi arkadaşını bi teneffüs için ondan uzak tutmalıyım. Çünkü o bütün teneffüs onu alıyor.
Utandığı için reddetme olasılığı var mı?

Söyleyeceğim. Ama önce en iyi arkadaşını bi teneffüs için ondan uzak tutmalıyım. Çünkü o bütün teneffüs onu alıyor.
Arkadaşına söyle gitmesin sen yanina git yanliz lütfen vazgeçme artık eder zaten olmazsa bişeyde olmaz korkma yani.

Lanet okuyacağım artık yeter ama. Bırak şu olasıkları, olaya odaklanabilir miyiz lütfen. Ölüp ölüp dirildik burada.

Haklısınız o kız belki benim açılmamı bekliyor olabilir. Aslında yarı yamalak onu sevdiğimden haberi var.

Haklısınız o kız belki benim açılmamı bekliyor olabilir. Aslında yarı yamalak onu sevdiğimden haberi var.
Olabilir mi olasıkları bırak artık abayi yakmiş iki saatir anlatmaya çalışıyoz açıl 2 niz olun sadece kasma güzel haberleri bekliyoruz.

Ya size diğer olayları da anlatiyim ona göre tam karar verin.
Bi gün bu benim hiç sevmediğim bi kızla takılıcaktı gene bizim sınıfta işte. Ben ona bunu yapmaması gerektiğini söyledim. Başına bişry gelebilirdi çünkü o kız tam bir psikopat ve ertesi gün attığı mesajla o kızla buluşmayacağını söyledi.

Su gibi berrak dedim anlamadın mı ?

Kısa ve öz söyleyeceğim artık bir şey üretme, çok mu zor huzura ulaşmak için soru sormak ?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı