Sizce bu ülkenin hali ne olacak?

Seçime bağlı. Seçimi yine malum kişi kazanırsa bu ülke tarihi olarak bitmiş olur. Seçimi yine başkası kazanırsa da çok bi' farkı olmayacaktır ama en azından o kadar kötü olacağını sanmam. Sessizce bekliyoruz bakalım.

Yeni nesilin fikirlerini düşüncelerini düzeltmezsek bir 50 sene daha böyle devam ederiz.
Konunun yeni nesille ne alakası var anlamadım, ülkenin durumunun Z kuşağıyla bağlantısını nasıl kurdunuz merak ediyorum doğrusu.

Seçime bağlı. Seçimi yine malum kişi kazanırsa bu ülke tarihi olarak bitmiş olur. Seçimi yine başkası kazanırsa da çok bi' farkı olmayacaktır ama en azından o kadar kötü olacağını sanmam. Sessizce bekliyoruz bakalım.

Eğer seçimi malum kişi kazanırsa Allah'a dua edeceğiz gerekeni yapması için. Artık kazanmaz bence. Ekonomi de yavaş yavaş düzelir.

Bir ülkenin insanları takım tutar gibi parti tutarsa böyle olur hocam maalesef. Daha iyiye gittiği bir an olmadı son 10 yıldır.

Konunun yeni nesille ne alakası var anlamadım, ülkenin durumunun Z kuşağıyla bağlantısını nasıl kurdunuz merak ediyorum doğrusu.

Bu en büyük örnek bence. Cümlenin devamında 50 sene daha böyle sürebileceğinden bahsetmişim. Şu anki durum bizim yüzümüzden değil ama ilerisinden biz sorumluyuz. Sen sanıyorsun ki her şey bir günde düzelecek. Hayır.

Malum partinin bütün rezilliklere rağmen hâlâ %30 oyu olduğu ülkeden maalesef hiçbir şey olmaz.

O zaman ben konuyu bize bağladığımda "Konu nasıl Z kuşağına geldi" demeyiniz. Ülkeyi kurtarmanın tek yolu gençlerimiz kurtarmak.

Geri
Yukarı