Sizce çok mu kiloluyum?

Dokunarak bir kitle hissetmem gerekmiyor mu?

Lafı açılmışken 133.3 kiloyum haliyle göbek ve göğüs bölgem yağlanmadan dolayı şiş gerçi pek taktığım bir durum değil tabii askerlikten tamamen muaf aldığım kesinleştiğinde direkt gym başlayacağım daha fazla kilolu kalmak istemiyorum zaten yaklaşık 8 yaşımdan beri kiloluyum. Bitsin bu çile diye düşünüyorum.

Lafı açılmışken 133.3 kiloyum haliyle göbek ve göğüs bölgem yağlanmadan dolayı şiş gerçi pek taktığım bir durum değil tabii askerlikten tamamen muaf aldığım kesinleştiğinde direkt gym başlayacağım daha fazla kilolu kalmak istemiyorum zaten yaklaşık 8 yaşımdan beri kiloluyum. Bitsin bu çile diye düşünüyorum.
En doğru karar spor salonu.

En az 2 seneni alır ama.

En doğru karar spor salonu.

En az 2 seneni alır ama.

Tam anlamıyla vücut geliştirirsem elbette fakat aşırıya kaçmayı hiç düşünmüyorum ortalama diyet ve spor salonunu da sayarsak 1-1.5 senede ideal vücuda dönüş yaparım. Sadece bel karın göğüs bacaklarım gayet ince ve kaslı yıllarca bisiklet kullanıp yüzme ve basketbol oynadım geçmişte gym e zaten gidiyordum bacakta iyi basıyorum. Ama mental olarak da hazırlanmak gerçekten önemli diye düşünüyorum.

Sizce çok mu kiloluyum? Boyum 180, kilom da en son 75-80'di şu an daha kilolu olabilirim belki 85 olmuş olabilirim. Sizce çok mu kilolu duruyorum? Yaşım 16. Vermeli miyim?

E be kardeşim 2 ayrı forumda 4 kez farklı farklı hesaplardan aynı konu açıldı ve hepsinde aynı fotoğraf. Yetmedi mi ama? İllahi kilolusun dememizi mi istiyorsun? Bak ben diyeyim pek değilsin, az spor yap düzelir.

Ben kilolu ve yağlı arasındaki farkı anlamaıdm. Yağlı olan biri zaten kilolu değil midir?

Mesela seninle aynı boy aynı kiloda uzun zamandır vücut geliştiren birinin vücuduyla senin vücudun çok farklı olur aynı kiloda olmanıza rağmen. Çünkü adamın kilosu kastan geliyordur yağı azdır senin kilon yağdan geliyordur kasın azdır ama aynı kilosunuzdur. Görünüşünüzde çok farklı olur haliyle.

Geri
Yukarı