Sizce hangi oyunlar underrated?

Dostum zor olmadığını ben de biliyorum oyunda 1042 saatim var ancak, ülkemizde bütün strateji oyunları underrated kalıyor, çünkü zor buluyorlar oyunları, basit oyna geç tarzında oyun istiyor çoğu oyuncu.

Rockstar'ın mafya tarzında açık dünya oyunu yaptığını hayal etmekten geceleri uyuyamıyorum 😀

RDR2'nin oyun motorunada cuk otururdu ama Rockstar'ın hikayeyi güzel yapacağından şüpheliyim halledemiyorlar şu hikaye işini.

Hiç dikkatiimi çekmedi hocam, bu noktadan sonra ulaşması zor.

Remake yapıyorlar seriye hakkettiği değere gelecek inşallah.

RDR2'nin oyun motorunada cuk otururdu ama Rockstar'ın hikayeyi güzel yapacağından şüpheliyim halledemiyorlar şu hikaye işini.

Remake yapıyorlar seriye hakkettiği değere gelecek inşallah.

Hikayesini tek yapabildikleri ki bence o da tartışılır, ancak yine de RDR1 gibi bir oyundan RDR2 çıkarmak başarı sayılır.

Soldier of Fortune. Günümüzdeki "FPS" oyunlarının aksine sonuna kadar saf bir FPS oyunu. Aksiyonu, hikayesi ve oynanışı günümüzde bile çok sağlam bir oyun.

Metal Gear Solid serisi ve Metal Gear oyunları. Bir de Metro oyunları var. Ufak bir kitle tarafından bilinse de tamamen popüler bir seri değil. Aklıma geldikçe yazıyı güncelliyorum; Rainbow Six: Siege var, böylesine güzel bir oyunu aslında bilmemelerine şaşırmıyorum. Bilmemeleri işime geliyor, toxic ve cringe fanların eline düşmüyor.

Geri
Yukarı