Sizce ölümsüzlüğün sırrı bulundu mu?

kritewonwon

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciydim bir zamanlar.
Bu benim kendi teorim. Bana göre ölümsüzlüğün formülü bulundu. Tabi bu insanlıktan saklanıyor. Ölümsüzlükten kastım yaşlanmanın durdurulması. Eğer ölümsüzlüğün formülü bulunmuş olup, açıklansaydı neler olacaktı?
  • Bu formül pahalı olacağı için az sayıda insan yararlanacak.
  • Nüfus artışı az da olsa artacak. Yaşlılıktan gerçekleşen hastalıklar artık tarihe karışacak.
  • İlaç sektörü inanılmaz bir çöküş yaşayacak.
Sizinde fikirlerinizi merak ediyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir haber gormustum bir ara yaslanmak demek damarlarin daralmasi gibi yipranmasi demekmis. Eger ki bu isi halledebilirlerse cok ciddi bir sekilde yasam suresi uzatilabilirmis.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ruhun olumsuz,zamansiz,mekansiz olmasi kafi.

Beden olse de olur. Ruhun arkasindaki hikmeti anladik mi olumun ve olum otesindeki devam evresinin fiziksel dunyadan bisey goturemeyecek olmasi gayet kasitli tasarlanmis aslinda.

Bu benim kendi teorim. Bana göre ölümsüzlüğün formülü bulundu. Tabi bu insanlıktan saklanıyor. Ölümsüzlükten kastım yaşlanmanın durdurulması. Eğer ölümsüzlüğün formülü bulunmuş olup, açıklansaydı neler olacaktı?
  • Bu formül pahalı olacağı için az sayıda insan yararlanacak.
  • Nüfus artışı az da olsa artacak. Yaşlılıktan gerçekleşen hastalıklar artık tarihe karışacak.
  • İlaç sektörü inanılmaz bir çöküş yaşayacak.
Sizinde fikirlerinizi merak ediyorum?
Ölümsüzlüğü bilemeyeceğim hastalık yönünden ancak ecelin geleceği kaçışı olmayan bir durum. Üzerine uydu bile düşer yukarı seni istedeği sürece.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı