Sizce Sivilce Stresten Mi, Yoksa Genetik Mi?

Büyük oranda genetiktir. Sınav zamanındaki öğrencilere bakın. Stresten yüzleri görünmez. Yağlı yiyecekler ise bence sivilcenin içini dolduruyor beyaz beyaz. Yoksa kızarır geçer.
Çok tecrübeliyim bu konuda. Ne kremler solüsyonlar denedim. Onlar boş. Zamanı gelince doğal olaraktan bitiyor. Ben de kurtulmaktayım şunlardan. :)

Normalde bende sivilce çıkmazdı ergenliğe girdiğimde bile öyle pek ahım şahım çıkmadı. Yaklaşık 6 aydır spora gidiyorum 2.5 3 bin arası Kcal alıyorum günlük hiçbir şey yokken ortada 2 haftadır yüzüm savaş alanına döndü resmen.

Genetik olsa heralde yüzümde bir tane çıkmaması lazımdı, benim yüzümde çok var ama annem babam ve onların anne babaları hepsi yüz güzeli ben de mayın tarlası :)

Normalde bende sivilce çıkmazdı ergenliğe girdiğimde bile öyle pek ahım şahım çıkmadı. Yaklaşık 6 aydır spora gidiyorum 2.5 3 bin arası Kcal alıyorum günlük hiçbir şey yokken ortada 2 haftadır yüzüm savaş alanına döndü resmen.
Bende de çok az vardı bulka girdim 2800 2900kcal almaya başladım yüzümde şu an boş yer yok. Sanırım roucutan kullanacağım.

Geri
Yukarı