Sizce TürkNet alınır mı?

Emircan34

Centipat
Adres: İstanbul / zeytinburnu.

Ekran Alıntısı 2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
3 yıldır kullanıyorum gayet memnunum. Arada bir internet giderse bilin ki sorun Türknet'te değil Türk Telekom'dadır. Şuan coronadan dolayı internete talep fazla bu yüzden bağlantı süresi uzayabilir. Ayrıca şu kodu Türknete verirseniz 1 ay bedava kullanabilirsiniz. NWI99JM13LRE

3 yıldır kullanıyorum gayet memnunum. Arada bir internet giderse bilin ki sorun Türknet'te değil Türk Telekom'dadır. Şuan coronadan dolayı internete talep fazla bu yüzden bağlantı süresi uzayabilir. Ayrıca şu kodu Türknete verirseniz 1 ay bedava kullanabilirsiniz. NWI99JM13LRE
Merhaba, halen devam etmekte olan VDSL bağlantı paketinden ADSL pakete geçiş sürecindeyim. Bu konuda bir destek veya bilgi sağlanmıyor tarafıma. Bilginiz var ise yardımcı olur musunuz?

Online işlemler merkezinden destek kaydı oluşturun derim. Ayrıca neden vdsl'den adsl'e geçiyorsunuz ? Çünkü hem VDSL daha hızlı hemde fiyat farkı yok.

Online işlemler merkezinden destek kaydı oluşturun derim. Ayrıca neden vdsl'den adsl'e geçiyorsunuz ? Çünkü hem VDSL daha hızlı hemde fiyat farkı yok.
Destek kaydını oluşturdum. Arıza tespit yapıldı ve müşteri kaynaklı tespit edildi denildi ve 2 gündür iletişime geçilmiyor. Modemim Adsl olduğu icin bir süre bu sekilde kullanmak zorundayım daha sonrasında Vdsl e geçiş için müracaat edeceğim.

İkametgahınızın olduğu bölgede yoğunluk olduğundan olabilir. Destek kaydının altına tekrar not ekleyin. Mail ve telefon üzerinden iletişime geçiyorlar.

Eğer vdsl ayarlarından dolayı internete bağlanamıyorsanız. Bunun için tekrar modem kurulumu yapın. Altyapı olarak Türknet Adsl'i seçin > türknetin modem kullanıcı adı şifreyi yazın . Devam edin sorun çözülür. Türknet sitesinde de modem kurulumu için videolar mevcut.

İkametgahınızın olduğu bölgede yoğunluk olduğundan olabilir. Destek kaydının altına tekrar not ekleyin. Mail ve telefon üzerinden iletişime geçiyorlar.

Eğer vdsl ayarlarından dolayı internete bağlanamıyorsanız. Bunun için tekrar modem kurulumu yapın. Altyapı olarak Türknet Adsl'i seçin > türknetin modem kullanıcı adı şifreyi yazın . Devam edin sorun çözülür. Türknet sitesinde de modem kurulumu için videolar mevcut.
Sizinle özel olarak konuşmamız mümkün mü ? Forumu kirletmeden bu kurulum hakkında yardım eder misiniz bana? Demek istediğiniz yeni kurulumu anlayamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı