Sizce Uzaylılar Var MI?

Uzaylılar Var Mı?

• Var.

Oy: 56 72,7%
  • Yok.

Oy: 11 14,3%
  • Kararsızım.

Oy: 10 13,0%

• Oy verenlerin toplamı
    77
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tanımlanamayan ve yaşam belirtisi gösteren cisimler üzerinden düşünelim. Uzaylı, gerzek bir kavram haline getirildi. Ben evrende yalnız olduğumuzu düşünmüyorum.

Bizzat çok yakından, her ayrıntısını net bir şekilde görmeyene kadar ben de Ufoların aslında var olup olmadıkları konusunda net bir fikre sahip değildim. Ta ki odamın penceresinden sigara dumanı çıksın diye pencereyi açmaya gidene dek. Yerden çok da yüksekte olmayan bir irtifada siyah üçgen gibi her köşesinde ışıkları yanıp sönerken döne döne giden bir ufo gördüm. Hatta ilk başta olamaz bu ufo değildir diye de direttim kendi kendime ama daha da yaklaşınca direk salona evdekilere haber vermeye koştum. O iki saniyede zaten gözden kaybolmuştu. Oysa çok da yavaş gidiyordu havada.[/QUOTE
Hocam uçaktır o ufo ile alakası yok.

Olsa illa ki bir selam verirlerdi. Böyle düşününce yok ancak o kadar galaksi ve gezegende sadece bizim olmamız pek mantıklı gelmiyor.

O değilde farklı türlerin bir kurultayı olmalı mutlaka ve o kurultayı dünyada yapsalar çok ses getirir çok güzel olurdu. Keşke şu kısa yaşantımızda konuşabilsek onlar ile bence insanlardan bu tür şeyleri saklamak insan hakları ihlaline girmeli. Acaba merak ettiğim şey ise yoksa onlar mı dünyadaki dinleri getirdiler? Allah korusun. :D Allah'a inanıyorlar mı acaba ibadet ediyorlar mı? Bunları da merak ediyorum.
Dünya'da dinler ve kutsal kitaplar var. Onlarda da olmaması için bir sebep yok. Belki de onlarda bizim gibi "Acaba bunlarda da din var mıdır?" diye düşünüyor olabilirler.

Şöyle düşünün var ama aradaki mesafeden dolayı birbirimizi bulamıyorsak? Milyonlarca hatta milyarlarca ışık yılından bahsediliyor hâl böyle olunca onların bizi bulamaması normal. Kaldı ki onların teknolojisinin çok gelişmiş olduğunu nereden biliyoruz? Hep Hollywood filmlerinden dolayı uzaylı deyince insanların aklında gelişmiş teknolojisi olan canlılar geliyor. Koskoca kozmosun içinde sadece Dünya'da yaşam var demek komiklik oluyor. Bu kadar mesafeyi katetmenin yolu şu anki teknoloji ile imkansız. Einstein-Rosen köprüsü hakkında daha çok bilgiye ihtiyacımız var anca öyle yıldızlar arası yolculuk yapabiliriz.

Şu fotoğrafa bakınca bile insanın içi ürperiyor. Şu ana kadar çekilmiş en net kara delik fotoğrafı.
7650f31b626fce4106027ac09819deec.jpg

Şu animasyonuda izlemenizi öneririm. Evrende gözlemeyebileceğimiz yaklaşık 400.000 galaksinin bir animasyonu oluşturulmuş ve hepsinin arasındaki mesafeler ölçülerek yerleştirilmiş.
Bu da makalesi.
The First Public Data Release from BOSS, the Baryon Oscillation Spectroscopic Survey | Berkeley Lab
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazdım. Ama yine yazayım. Çok net bir şekilde ufo gördüm. Uçaklara ve dronelere özel ilgisi olan biri olarak gördüğüm nesnenin ufo olduğuna kesinlikle eminim. Zaten pencereden bakarken aşağı yukarı 4 katlı 3 apartman yüksekliğinde gökyüzünde siyah bir cisim gördüm. İlk anda drone sandım. Hatta drone almaya heves etmiş biri olarak bayaa dikkatli bir şekilde cisme baktım. O mesafeden uçak uçmaz. Helikopter olsa zaten sesi yeri göğü inletir o mesafeden. Bu acaba büyük bir drone mu diye gözlemlemeye devam ederken cisim benim olduğum apartmanın üstüne doğru yavaşça yaklaşmaya başladı. Sonra belirli bir mesafe yaklaşınca bu sefer geometrik olarak şekli belli olacak derecede gördüm. Üçgen şeklinde siyah ve üçgenin her köşesinde devasa sarı ışıkları yanıp sönüyordu. Aynı zamanda üçgenin kendi ekseni etrafında dönerek yaklaştığını da net bir şekilde gördüm. Bütün bu anlattıklarım cismi ilk farketmemden onun geometrik şekli ve dönerek gitmesini farketmem aşağı yukarı o süreç 1 dk falan sürdü. Zaten apartmanın üstünden geçip kaybolmadan içerdekilere haber vereyim onlar da görsün diye salon koştum. Odadan salona koşmam taş çatlasın 3 saniye tutmuştur. Hemen pencereden baktık. Fakat o zamana kadar kayboldu gökyüzünden. Yani normal haraketini devam ettirmiş olsa yani aynı hızda hareket etmiş olsa yine uzun süre bizim apartmanın tepesine gelene kadar gözlemleme şansımız olurdu. Ama o arada gökyüzünden kayboldu. Yanıp sönen ve gündüzün net aydınlığında çok parlak olan ışıklarından, üçgen yapısına ve dönerek hareketine kadar her detayını ayrıntılı olarak gördüm. O ana kadar ben de çok inanmıyordum bu tür şeylere. Ama insan kendi gözleriyle net bir şekilde görünce cidden şaşırıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı