Sizce Uzaylılar Var MI?

Uzaylılar Var Mı?

• Var.

Oy: 56 72,7%
  • Yok.

Oy: 11 14,3%
  • Kararsızım.

Oy: 10 13,0%

• Oy verenlerin toplamı
    77
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizim orada anlatılan bir efsane vardır. Bu konuyu okuyana kadar hiç uzaylılarla bağdaştırmamıştım ama şuanda çok mantıklı geldi. Neyse anlatayım; Bundan yaklaşık 150 yıl önce 2 çoban dağda keçileri otlatıyormuş. Yıllardır aynı yerde keçileri güden çobanlar bir gün daha önce hiç görmedikleri bir mağara görmüşler. Yüzlerce kez aynı yerde bulunmalarına rağmen iddia ettiklerine göre o mağara daha önce orada değilmiş. 2 çoban önce çok korkmuş. Sonra biri merak edip içeri girmek istemiş. Diğeri karşı çıksa da çoban merakına yenik düşüp içeri girmiş. Çoban içeri girer girmez de mağaranın kapısı kapanmış ve ortadan kaybolmuş. Buna şahit olan diğer çoban korkudan doğruca köye dönmüş. Herkese bu olayı anlatmış. Olaydan bir süre sonra da delirmiş. Mağaraya giren çoban dönemin şartlarında hiçbir yerde bulunamamış. Bu olayın yaşandığı yere de günümüzde "Kapak Ağzı" deniyor. Halk arasında şu anda bile gitmekte korkulan bir yer. Bana bunu 107 yaşında vefat eden dedem anlatmıştı. Daha sonra araştırdım ama kesin bir bilgiye ulaşamadım. Ama anlatılanlar son derece ciddi bir şekilde anlatılıyor. Zamanla bu efsane 'mağaranın içi altın doluymuş' gibi şekillere bürünmüş. Ortada kesin bir gerçek varsa, 1 çobanın hiçbir zaman bulanamadığı ve diğerinin kafayı yediğidir.

Kadir, söylediği olaya ait bir film bile çekildi :) Ancak aklımda değil ve filmde anlatılan ufo ile değil cinlerle ilgiliydi. Yani bazıları da cin vb. şeyleri de uzaylı diye yorumlayabiliyor. Tabi cinlerin de katmanlar arası gittiğini düşünürsek bir uzaylı olarak görülebiliyor.

@Murat5038 Reptilian'lar diye bir şey duymuştum, Dünya'da yaşadıklarından bahsediliyordu. İlk cevabınıza bakarsak sanırım onları kastediyorsunuz. Biraz ucu açık bilgiler verseniz :D.
Irkların adıyla ilgili bir veri elimde değil zaten adı veren dünyalı oluyor haliyle ad kısmına takılmamak lazım :)

Bizde uzaylıyız zaten, ayrıca evrende milyonlarca galaksiler var ve sadece biz yaşıyoruz dersek saçmalık olur bu. Bende dünya dışı varlıkların olduğuna inanıyorum, ama şuna gıcık oluyorum nedense hep UFO çekenlerin kamerası ya 144p çekiyor ya da şarjı bitiyor ?

Bizzat çok yakından, her ayrıntısını net bir şekilde görmeyene kadar ben de Ufoların aslında var olup olmadıkları konusunda net bir fikre sahip değildim. Ta ki odamın penceresinden sigara dumanı çıksın diye pencereyi açmaya gidene dek. Yerden çok da yüksekte olmayan bir irtifada siyah üçgen gibi her köşesinde ışıkları yanıp sönerken döne döne giden bir ufo gördüm. Hatta ilk başta olamaz bu ufo değildir diye de direttim kendi kendime ama daha da yaklaşınca direk salona evdekilere haber vermeye koştum. O iki saniyede zaten gözden kaybolmuştu. Oysa çok da yavaş gidiyordu havada.

O değilde farklı türlerin bir kurultayı olmalı mutlaka ve o kurultayı dünyada yapsalar çok ses getirir çok güzel olurdu. Keşke şu kısa yaşantımızda konuşabilsek onlar ile bence insanlardan bu tür şeyleri saklamak insan hakları ihlaline girmeli. Acaba merak ettiğim şey ise yoksa onlar mı dünyadaki dinleri getirdiler? Allah korusun. :D Allah'a inanıyorlar mı acaba ibadet ediyorlar mı? Bunları da merak ediyorum.

Allah'a inanıyorlar mı acaba ibadet ediyorlar mı? Bunları da merak ediyorum.
İnsanların hepsi inanıyor mu :D Onlar da öyle ayrıca öyle bir gereklilik yok çünkü İslam şartlarına aykırı. Ancak tabi ki yaradanı biliyorlar en azından İslam'a göre.
O değilde farklı türlerin bir kurultayı olmalı mutlaka ve o kurultayı dünyada yapsalar çok ses getirir çok güzel olurdu.
Seninki bilim kurguya giriyor :) Binlerce yıl sonra belki.

Seninki bilim kurguya giriyor :) Binlerce yıl sonra belki.
Keşke 1000 Yıl sonra doğsaydım çıplak göz ile ufo gördüğüm için inanıyorum bu tür şeylere yoksa daha önce hep boş derdim karşı çıkardım. Gördüğümde sadece ışık küresinden ibaret di gerçi ama öyle bir araç yok dünyada hiç ses çıkarmadan giden hemde çok hızlı.

Aklının alamayacağı çeşitte farklı yaşamlar var. Düşünce gücüyle uzay gemisi uçuran ırklar bile var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı