Sizce Uzaylılar Var mı ?

Çözüm
İlk olarak biz de uzaylıyız. Dünya dışı yaşam daha mantıklı bir söylem olacaktır. Bence var ve bizim gibi onlar da insan belki gezegenlerinin adı farklıdır belki onlar da yaşadıkları yere dünya demişlerdir.
Umarım karşılaşmayız bizim leş insanlık kültürümüzden etkilenmelerini istemiyorum.
Eğer biz daha önce bulursak çok daha leş bir türle karşılaşma ihtimalimiz de yok değil. Aslında biraz düşündüm de bu ihtimal başka canlıların olması ihtimalinden de çok çok daha düşük galiba.

Eğer biz daha önce bulursak çok daha leş bir türle karşılaşma ihtimalimiz de yok değil. Aslında biraz düşündüm de bu ihtimal başka canlıların olması ihtimalinden de çok çok daha düşük galiba.
Avrupalı'lar Amerika kıtasını keşfetmeden önce orada sadece kabile savaşları vardı. Okyanusya'da aynı şekilde. Eğer etkileşim halinde olursak onlar için sıkıntı dost davransalar bile işkence görecekler ve kayıp verecekler.

Avrupalı'lar Amerika kıtasını keşfetmeden önce orada sadece kabile savaşları vardı. Okyanusya'da aynı şekilde. Eğer etkileşim halinde olursak onlar için sıkıntı dost davransalar bile işkence görecekler ve kayıp verecekler.
Bu durumda ufoyla canlı kaçırıp deneyler yapan kötü uzaylı türü biz oluyoruz. Neyse bu muhabbet sabaha kadar sürecek galiba size iyi geceler efendim ben yatıyorum :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı