Sizi etkileyen kitaplar nelerdir?

Hocam 13 yaş için önerir misiniz bu kitabı? Çok güzel duruyor, ben de almak istiyorum.

Geleceğe dair fikirlerinizin oluşmasını ve olgunlaşmasını istiyorsanız öneririm. Kitabın setini almanızı tavsiye ediyorum. Ben 12 yaşımdayken okudum. Belki şunlar bile yeter:

20210118_113947.jpg

20210118_114035.jpg

Son fotoğrafta ne kadar işkence edildiğini gösteriyor.

(İşim vardı, geç ve kötü fotoğraflar için özür dilerim. Mail kutumu bile zar zor açıyor internet.)

Son düzenleme:
Sinem Ataklı - Yükseliş 2047 Serisi

Dünya'da sadece Türk ve Çin ırkının kaldığı 2047 yılından önce bir asker eğitimi alıyoruz. Sonra donduruluyoruz. Ardından 2047 yılında Dünya'ya gözlerimizi tekrar açıyoruz. Sonra, yapay gökyüzü bile yapan hükümeti yok edecek seviyedeki askeri gücümüzü bir okuldaki savaş ile gösteriyoruz. Ardından türlü türlü işkenceler, Dünya'nın gördüğü en güçlü insan olmak, insanlar arasındaki ağır farklar içeren Dünya...

Bu kitap anlatılmaz, yaşanır.

Yükseliş 2417 sanırım kitabın ismi;

Takeshi Kovacs üçlemesi, bilim kurgu seven biri olarak duygu dolu (aşk, mutluluk gibi değil daha çok öfke, intikam, özgürlük gibi.) bir kitap.
Marslı'da güzeldi.

Hobbit, Lord of the Rings, Silmarillion, Dragonlance: Autumn twilight - ve arkasindan gelen yuzlerce kitap

Hayvan Çiftliği. Ahmet Haldun Terzioğlu ve Orhan Yeniaras'ın tüm Türk tarihi hakkındaki kitapları özellikle Emir Timur, Alp Er Tunga ve Cengiz Han.

Galiba o kitabı sevmeyen tek insanım. Hiç hoşlanmadım baya sinirlendirdi beni o kitap.

Timur kitabını mutlaka alacağım bulursam eğer.

Yeni konular

Geri
Yukarı