Skyrim abartılıyor

Renster

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Oyunda 55 saati geride bıraktım. Fakat şu anda yapacak hiçbir şey yok. Karakterimi neredeyse fulledim. Silahlarım artık tek atabilecek güçte. Bitirdiğim Quest serileri: Ana hikaye, iç savaş, hırsızlar loncası, karanlık kardeşlik, akçaydaki savaşçılar, septimus Sigmus'un görevleri. Ve şu an oyun tekrara bindi. Kime sorsam aynı görevi veriyor. Git şunu getir, şunu öldür falan filan. Bence bu oyun abartılıyor. Tabii ben modlamadım orası ayrı. Fakat modlamak aşırı zor. O yüzden modlamak istemiyorum.

55 saatte Skyrim içeriklerinin tükenmesine imkan yok. En son oynadığımda 110 saatte bitirdim ve hala daha görev listemde epey görev kalmıştı.

Yaşınızın o oyunun çıktığı yıla yetmediğini varsayıyorum. Millet RDR2 gibi bir oyunla tanışıp, Witcher 3 gibi bir oyun oynayıp aynı performansı Skyrim'den bekliyor ya. :)

Modlamazsan öyle hissetmen normal benim Skyrim'de 1600 mod var bazen sadece at ile dakikalarca haritada keşif yapıyorum o bile zevk veriyor.

Görev var ama kısa hemen bitiyor mesela Karanlık Kardeşlik gibi değil yani.
Onlar misc görevler ve onların bir önemi yok, ben onları görevden bile saymıyorum ben normal ana görev kalitesinde olan görevlerden bahsediyorum. Gerçekten 55 saatte hepsi tükenmiş olamaz çok fazla kaliteli görev var oyunda.

Ha bitiyor olsa bile sorun değil bence.

Skyrim zamanında oynanması gereken bir oyundu. Yani yeni oyunlarla kıyaslanabilecek bir oyun oyun değil. (oynanış bakımından)

En son pandemi döneminde 100 saat oynamıştım. Şu an yüklesem oynayamam. Aynı şekilde Fallout 3-New Vegas içinde geçerli.

Ben sistemi eski olanlara tavsiye ediyorum artık. Yeni oyunları kaldırmayan sistemi olan kişilere.

Yoksa orada RDR2, Witcher 3, CP2077 duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı