Skyrim vs. Witcher 3

361229

Hectopat
Arkadaşlar geldik evrensel bir soruya. Herkesin düşüncesini merak ediyorum. Bence Skyrim. Nedeni ise açık dünya çeşitliliği ve modlanabilirliği. Oyunda istediğin şeyleri veya eksiklerini modlayarak kapatıyorsun. Bence fevkalade bir olay. Witcher 3'te 20 saat gömdüm. Bana göre Skyrim daha oynanabilir. Witcher 3 hikaye odaklı bir oyun. Ben hikayeye tam odaklanamadım. Bitirdikten sonra özet videosunu izleyeyim bir. Pürüzleri kapatırım. Düşünceleriniz neler?
Skyrim'ci arkadaşlar, Build önerir misiniz be? Orman elfi kastım, sinsilik kastım, palyaço kıyafetleri giydim tek atıyorum. Sıkmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar geldik evrensel bir soruya. Herkesin düşüncesini merak ediyorum. Bence Skyrim. Nedeni ise açık dünya çeşitliliği ve modlanabilirliği. Oyunda istediğin şeyleri veya eksiklerini modlayarak kapatıyorsun. Bence fevkalade bir olay. Witcher 3'te 20 saat gömdüm. Bana göre Skyrim daha oynanabilir. Witcher 3 hikaye odaklı bir oyun. Ben hikayeye tam odaklanamadım. Bitirdikten sonra özet videosunu izleyeyim bir. Pürüzleri kapatırım. Düşünceleriniz neler?
Skyrim'ci arkadaşlar, Build önerir misiniz be? Orman elfi kastım, sinsilik kastım, palyaço kıyafetleri giydim tek atıyorum. Sıkmaya başladı.

Witcher 3, aksiyon ve RPG'yi çok iyi harmanlaması, hikaye, karakterler, yan görevler bu konularda en iyi oyunlardan biridir o yüzden daha çok seviyorum. DLC'ler ile ilgili konuşmamıza bile gerek yok bence onlar zaten başyapıt.

Hocam hiç Skyrim oynamadım övüyorlar forumda nasıl bir oyun oynamaya değer mi?

Skyrim ile Witcher 3 farklı, Skyrim keşfedebilecek bir sürü şey oluyor ama Witcher 3 hikayesi bittikten sonra oynanmıyor çünkü ortada yapılacak bir şey kalmıyor, ama Skyrim ise oyuncuyu keşfetmeye çağrıyor şahsen ben Witcher 3 132 saatte bitirdim DLC ile çok da eğlendim hikayesi muhteşem ama oyun bittikten sonra yüzüne bile bakmadım hatta bayağı aydır oynamıyorum bile çünkü hikayesini bildiğim için pek de anlamı kalmıyor ve bayağı zaman istiyor Skyrim öyle bayağı zaman istiyor hatta daha fazla ama Skyrim oynadığımda hikayeyi pek de önemsemiyorum açık dünyaya dalıp oyunun keyfini çıkarıyorum.

Hocam hiç Skyrim oynamadım övüyorlar forumda nasıl bir oyun oynamaya değer mi?

Hocam kesinlikle değer bana göre. İstedeğiniz kadar modlayabiliyorsunuz, 60 mod var ve az geliyor. Açık dünyası aşırı büyük ve dungeonlar dolu. Görevler asla bitmiyor ve kendini tekrarlamıyor. Mekanikler sıkıntı ama modlarla hallediliyor. Kesinlikle tavsiyemdir.

Geri
Yukarı