Skyrim vs Witcher 3

@KaraKartalw Şu ana kadar yazdığınız cevaplar için teşekkür ederim. Daha fazla sizi rahatsız etmek istemiyorum, profilime tıklayarak "Ignore" seçeneğini seçerseniz sevinirim.
@Artorias74 RPG dediğimizde oluşan fikir bende Skyrim'in ana hikayesindeki etkimizi karşılamıyor maalesef. Yanılıyor olma ihtimalim olduğu için oyunu yükleyip tekrar oynayacağım eğer mümkünse Steam üzerinden ekleyip güncellenmiş halde bu tartışmaya devam etmek istiyorum.

Son düzenleme:
@KaraKartalw Şu ana kadar yazdığınız cevaplar için teşekkür ederim. Daha fazla sizi rahatsız etmek istemiyorum, profilime tıklayarak "İgnore" seçeneğini seçerseniz sevinirim.
@Artorias74 RPG dediğimizde oluşan fikir bende Skyrim'in ana hikayesindeki etkimizi karşılamıyor maalesef. Yanılıyor olma ihtimalim olduğu için oyunu yükleyip tekrar oynayacağım eğer mümkünse Steam üzerinden ekleyip güncellenmiş halde bu tartışmaya devam etmek istiyorum.
Bir oyun yüzünden sizin tabiriniz ile "ignore" etmem ben. Sadece dediğiniz şeyler oyunla alakası olmayan şeyler. Bir karakterle konuşmaya başlayınca bir sürü konuşma şeyi çıkıyor ama siz diyaloglarda RPG yok diyorsunuz. Neyse uzatmanın anlamı yok. Herkes istediğini oynasın, istediğini sevsin. Burada bana Bethesda çıkıp helal olsun Skyrim'i ne güzel savundunuz deyip para vermeyecek sonuçta. Neyse ne herkes bildiğini oynasın umurumda da değil benim tek takıldığım nokta düzgün argüman sunulmaması bana deseniz ki Skyrim bug dolu animasyon yok haklısın diyeceğim. Yine uzatmaya başladım :D Neyse olayın özeti kimin ne oynadığı benim umurumda değil kimsenin de olamaz. Herkes hitap ettiği sevdiği oyunu oynar. Sadece burada tartışma yapıyoruz. Hangisi daha iyi diye. Olay bu.
Ne kadar neyse kullanmışım. :)

@KaraKartalw Forumu İngilizce kullandığım için "Ignore" butonunun forumdaki Türkçe karşılığını hatırlamıyorum tabir olarak yazmadım.

Dialoglardaki seçeneklerden bahsetmiyorum, örnek olarak Dying Light 2 E3 2019 fragmanını ele alalım, görevi alırken 3 farklı seçenek ve 4. Olarak direkt NPC'ye dalma seçeneği var. Bundan bahsediyorum Skyrim'de NPC ile konuştuğunda senden görevi yapmanı istiyor seçenek sunmuyor.

@KaraKartalw Forumu İngilizce kullandığım için "Ignore" butonunun forumdaki Türkçe karşılığını hatırlamıyorum tabir olarak yazmadım.

Dialoglardaki seçeneklerden bahsetmiyorum, örnek olarak Dying Light 2 E3 2019 fragmanını ele alalım, görevi alırken 3 farklı seçenek ve 4. Olarak direkt NPC'ye dalma seçeneği var. Bundan bahsediyorum Skyrim'de NPC ile konuştuğunda senden görevi yapmanı istiyor seçenek sunmuyor.
Tamam da görev alacağın kişiyi öldürebiliyorsun istersen. Yalnız hepsini öldüremiyorsun bazıları ölümsüz ama ölenler de var yani. Hatta ben geçmişte deli olduğum adamı öldürmüştüm meğer güzel görevi varmış hile kodu ile tekrar canlandırmıştım ama görev gözükmüyordu. Bazı görev aldığın karakterleri öldürebiliyorsun direkt. Hatta sana görev verene ihanet de edebiliyorsun. Bunlar olan şeyler. Dying Light 2 daha farklı yapmış olayı onu gördüm ben fakat Skyrim'de de var yani.

@KaraKartalw Şu anda oyunu indiriyorum, oynayıp güncel bir şekilde tartışmak için Steam üzerinden ekleyebilir miyim?
Tabii ki. Ben yollarım isteği. Bu arada bu tartışmada kırılan falan olduysa af ola. Biraz sert yazdım ama böyle tartışma olunca kendimi tutamıyorum :D Kusura bakmayın. Dediğim gibi herkes kendi keyfine göre takılsın çok fazla kasmamak lazım. Fakat hem evde boşum hem bu konuyu görünce bari tartışmaya gireyim dedim fazla kaptırdım herhalde :D

Geri
Yukarı