Skyrim VS Witcher 3

@hayattaki şansım Walktrough videolarına bakın. O görevi yaptım fakat hatırlayamadım şuan da.
Videolara baktım ancak oyunda aşırı derecede bug var. Videodaki adam kapıdan geçebiliyor bende kapı açılıyor ancak giriş yapamıyorum. Oyun orhinal heralde yeniden silicem. Umarım bir gün remasted sürümü çıkar. Teşekkürler cevap için.

Videolara baktım ancak oyunda aşırı derecede bug var. Videodaki adam kapıdan geçebiliyor bende kapı açılıyor ancak giriş yapamıyorum. Oyun orhinal heralde yeniden silicem. Umarım bir gün remasted sürümü çıkar. Teşekkürler cevap için.

Sendeki sürüm "witcher enhanced edition" değil mi?

Blood and Wine DLC'sinin sonunda 3 hatundan biriyle sonsuza dek mutlu yaşayabiliyoruz.
Ben ilk oyunda Shani'yi seçmiştim, ilerde en baştan bir kez daha oynayıp tekrardan onu seçeceğim. 2. ve 3. oyunda da onu seçmek istiyorum, böyle bir seçenek var mı?

Birde ilk oyunun save dosyası saçma bir şekilde 1 GB olmaya yaklaştı.
Ben sık sık oyunu kaydediyordum, sonradan baktığımda kayıt klasörü 3-4 GB olmuştu :D

O halde bir sıkıntı çıkmaması lazımdı. Ben oynarken görevler sırasında herhangi bir bug ile karşılaşmadım. Önceki kayıtlardan birine dönme şansın var mı?
Defalarca yeniden başladım ama nafile. Şimdi sorunum yaratıktan malzeme almaya dışarı çıkıyorum ama tekrar aynı kapıda içeri vesemir'in yanına geri dönemiyorum. Youtube da ise kapıda sıkıntısız şekilde girebiliyor.

@hayattaki şansım Göreviniz şuanda "Vesemir'in yanına dön." bu mu? Eğer değilse bir şeyleri eksik yapmış olabilirsiniz. Eğer gerekli kitabı okumadıysanız yaratıktan almanız gerekeni alamıyor olabilirsiniz.

@hayattaki şansım Göreviniz şuanda "Vesemir'in yanına dön." bu mu? Eğer değilse bir şeyleri eksik yapmış olabilirsiniz. Eğer gerekli kitabı okumadıysanız yaratıktan almanız gerekeni alamıyor olabilirsiniz.
Yaratıktan gerekli şeyleri aldım vesemir'in yanına dönmem için avlu kapısından içeri girmem gerekiyor ama oyun buna izin vermiyor.

@hayattaki şansım İnternete baktım biraz kapının açılmaması diye bug bulamadım fakat insanlar buglardan şikayetçi. İşlemcinin tek çekirdeğini kullanmasından bir de. Zannetmem ama belki iksiri dışarıda yapmanız lazımdır. Dışarıda ateş var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı