Sözel bölümde matematik dersi var mı?

Hocam, bize yazmak istediğiniz veya aklınızda olan bölümleri yazarsanız buraya. Daha iyi yorum yaparız arkadaşlarla.
Hangi bölüm ve hangi üniversite?

Ben öğretnenlik istiyorum.
Siz ne olmak istiyorsunuz ki? Aileniz niye sözeli seçmenizi stemiyor?

Türkçe ya da tarih öğretmeni olmak istiyorum bu bölümlerde sözelde var ama ailem diyor sözel okursan boşta kalırsın diyorlar bana sizce doğru mu söylüyorlar.
Problemler, 4 işlem, ebop ekok, çarpanlara ayırma, basit trigonometri, çokgenler falan. Kısaca 1. sınıf-8. sınıf konuları ama bir tık daha ayrıntılı.

Benim matematik geometri ve fizik dersim iyi değil bu yüzden sözel seçmek istiyorum ama ailem illaki diyor sayısal seç tıp oku doktor ol.
@Tarık45, ailen hangi bölümü seçmeni istiyorsa onu de.

Ailem sayısal seçip doktor olmamı istiyorum benim de sayısalda matematik geometri ve fizik dersim iyi değil bu yüzden sözel okumak istiyorum.
Büyüklerinden gizli iş yapmak pek mantıklı değil.

Ailem sürekli bana acıkıcı veriyor bana diyorlar milletin çocukları okudu doktor oldu sende okumadın hiçbir şey olmadın diyorlar bana bir de bana sürekli diyorlar sen milletin çocuklarna kurban ol diyorlar.
Bazen de büyükler, bilmedikleri konularda gereksiz yorum yapıyorlar :D
sizin için hangisi iyiyse onu tercih etmek daha doğru. Sonra pişman olmamak için.

Ailem sürekli bana acıkıcı veriyor bana diyorlar milletin çocukları okudu doktor oldu sende okumadın hiçbir şey olmadın diyorlar bana bir de bana sürekli diyorlar sen milletin çocuklarna kurban ol diyorlar.
Belki bildikleri vardır.

Yoktur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı