Sokaklar bir kişiye ait değildir!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Emre C, Merhabalar hocam,
Ben bu yaşıma kadar daha durduk yere çevreme, dostuma saldıran bir hayvan görmedim. O yüzden bilemiyorum, bu tarz köpekler için önlemler zaten alınmalı. Ona ben bir şey demiyorum ancak bu konu sahibi arkadaşın mantığına göre tüm köpekler sokaktan alınmalı. Sanki dünya üzerinde tek o yaşıyormuş gibi konuşuyor, bu durum da benim sinirimi bozuyor. Umarım anlatabilmişimdir. İnsanların özgürlük hakkı olduğu gibi hayvanların da var. Bu tarz hayvanlar için zaten kesinlikle gereken yapılmalı. Ona lafım yok ama tüm hayvanların da özgürlük hakkı var.

Hadi sana bana saldırdı genc olduğumuzdan bir şekilde kaçtık diyelim gerçi bu videoda ki köpeklerden kaçmak zor bu teyze ne yapsın? Öldü gitti. Ailesi sevenleri ne yapsın?

O kadar da emin konuşmamak gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yolda yürüyorsun, başı boş köpek durup dururken sana havlıyor ve hayatını kaybediyorsun.
Tamam hocam sizde haklısınız ama o zaman bir tane insan suç işledi diye bütün insanları hapse mi atalım? Hayır tabiki. Öyleyse saldırgan olan köpekler eğer eğitilemezse o zaman barınağa koyulması ve barınakta eziyet edilmemesi gerekir.

Yolda yürüyorsun, başı boş köpek durup dururken sana havlıyor ve hayatını kaybediyorsun.

Haydi köpeklerin gözünden de bakalım bu olaya.
  • Sokakta yürüyorsun, araba çarpıyor ve umursamadan basıp gidiyor, hayatını kaybediyorsun.
  • Sokaktasın, açlıktan hayatını kaybediyorsun.
  • Sokaktasın, insanın teki zehirli yemek veriyor ve hayatını kaybediyorsun.
  • Sokaktasın, insanın teki seni kaçırıp, tasmalayıp aylarca tecavüz ediyor. Hayatını kaybediyorsun.
  • Sokaktasın, insanın teki seni arabasının arkasına bağlayıp kilometrelerce sürüklüyor, hayatını kaybediyorsun.
Sayayım mı daha?

hqdefault.jpg

1189349_620x410.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu köpeğin hiçbir sıkıntısı yok bu tamamen insanların suçu.
Köpeği durduk yerde taşlanırsa tekme atılırsa kovalanırsa köpek insanları zıt alacaktır.

Bu köpeğin hiçbir sıkıntısı yok bu tamamen insanların suçu.
Köpeği durduk yerde taşlanırsa tekme atılırsa kovalanırsa köpek insanları zıt alacaktır.
Kim bilir kaç tane insan o köpeğe zarar vermiştir, tekmelemiştir, taş fırlatmıştır...
Belki yavrularını öldürmüşlerdir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı