Sokakta gördüğüm rezalet

irsuya

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Az önce bir babanın oğlunu öldürecesiye dövdüğünü gördüm. İnsanlar tepki gösterdi sokakta tanımadığım biri arabadan inip "hop dayı ne oluyor" dedi ve adam arabasına binip gitti, çocuğunu da orada bıraktı. İçim acıdı resmen çocuk ellerini siper ediyor, adam hala suratına yumruk atıyor, saçını çekiyor. Nasıl yapabiliyor aklım almıyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
Az önce bir babanın oğlunu öldürecesiye dövdüğünü gördüm. İnsanlar tepki gösterdi sokaktan geçen aşırı havalı tanımadığım bir abim arabadan inip "hop dayı ne oluyor" dedi ve adam arabasına binip gitti, çocuğunu da orada bıraktı. İçim acıdı resmen çocuk ellerini siper ediyor, adam hala yumruk atıyor suratına, saçını çekiyor. Nasıl yapabiliyor aklım almıyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Çocuk şimdi nerede?

Cidden yazık... Karışsan bir dert karışmasan bir dert.

@irsuya iyi dayanmışsınız. Ben bu tür durumlarda kendime karşı koyamıyorum, kesin karışırdım olaya.
Hocam ordan geçenler arabadan indi, adam dayak yiyecekti az kalsın. Yanımda arkadaşım vardı , orada kimse olmasa illa tepki gösterirdik bizde. Karışırdık daha doğrusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı