Son 5 yılın en zevkli oyunu: Cyberpunk 2077

Hocam ben de bunu söylüyorum. Hala aynı şeyi söylüyorsunuz. Adam o başyapıtlardan daha çok beğenmiş ki söylüyor. Sizin düşüncenizde de aksini savunuyorsunuz. Tamam savunun bir şey dediğim yok ama adamın fikrine yanlışmış gibi davranıp benim fikrim en doğrusu herkes böyle kabul edecek der gibi konuşuyorsunuz. Adam diğer oyunlardan daha iyi bulmuş sen bulmamışsın herkesin kendi fikri. Sende fikrini söyle ama adamın düşüncesi yanlışta senin ki doğruymuş gibi söyleme.
RDR2 ve Witcher 3'den başka bir şey belirtmemiş.

Allah Allah çoğaltmak zorunda mı ? Değil aklında kalan oyunları söylemiş. Neyse tamam sen haklısın uzatmayacağım.
Kardeş verdiği örneklere baktığımdan dolayı böyle bir yorum yazdım. Son 5 yılda neler neler çıktı.
Kaldı ki konu olarak Batman Arkham Knight'ı konsept edinmiş biraz. Bu bile oyunun kalitesini gösterir.

Kardeş verdiği örneklere baktığımdan dolayı böyle bir yorum yazdım. Son 5 yılda neler neler çıktı.
Kaldı ki konu olarak Batman Arkham Knight'ı konsept edinmiş biraz. Bu bile oyunun kalitesini gösterir.
Oynadığı oyunları saydı adam sadece. O kadar oyunun içinde Batman Arkham Knightı konsept olarak mı seçtiniz ?

Geri
Yukarı