Son zamanlarda niye oyun firmaları LGBT'yi logo yapıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Medyadan daha iyi geri bildirim almak için. Tarafsız bir marka olsanız bile illaki bir yerden neden kullanmıyorsunuz diye laf geliyor. Sözde özgürlükçü olacağız diye iyice saçmalamaya başladılar.

• Beğen
İfadeler: Hof
Hocam dinde lanetlendiği yazan bir ayet yok ama ben de çok sevmiyorum LGBT kitlesini. Lut Kavmi ensest insanlar olduğu için yok edilmişti.

Büyük günahlardan bazıları; şirk koşmak, zina, içki içmek, faiz, büyü yapmak, intihar etmek.

Hocam, bu bir tercih.
Neyse hocam kısa ve öz cevap vereyim ben firmaların böyle kitle çekmek için yaptığı duyarları sevmiyorum fakat LGBT'ye karşı değilim.

Büyük günahlardan bazıları; şirk koşmak, zina, içki içmek, faiz, büyü yapmak, intihar etmek.

Hocam, bu bir tercih.
Yani size kalırsa bu insanlar gelin bana zorbalık yapın diyor sonra da bize iyi davranın diye eylem yapıyor, mantıklı değil.

Dediğim gibi insanların bu kadar göze sokmasının asıl sebebi bu bireylerin yaşadığı zorluklar. Siz nefret etmiyorum diyorsunuz ama eden çok fazla kişi var. Normalleştirme çabası yani. Bu insanların da "insan" muamelesi görmeye çalışması. Belki biraz empati kurmaya çalışabilirsiniz. Gey bir arkadaşım bugün çarşıya çıkıp birisine gey olduğunu belirtse dayak yiyeceğini biliyor. Şu an onun için yaşam saklanmaktan ibaret. Geçen sene ramazan ayında su içtiği için dayak yediği oldu... Sırf LGBTI olduğu için öldürülen yüzlerce kişi var sadece ülkemizde. LGBTI sıradan bir şey olsaydı kimse bu kadar göze sokmazdı.

Bunu reklam fırsatı olarak gören firmalar var tabii ki buna yapacak bir şey yok. Firmaların para kazanma çabasını bırakıp yukarıda anlattığım olaya odaklanmak lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı