Sonradan şekersiz çay içmeye alışan var mı?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Selamünaleyküm kıymetli hocalarım. Ailem çay içmeyi seven biri bende haliyle çok çay içiyorum fakat her çay içtiğim zaman şeker atıyorum, bu şekersiz çaya alışan hocalarım var mı? Keşke ben de alışmış olsam🙃

Zaten çoğu insan sonradan şekersiz içmeye alışıyor. Ardından ben bu zamana kadar çay içmemişim diyor. Bunun en kolay yolu normal çay değil bergamot vb aromalı çayları içmeye başlayın. Zaten lezzetli olduğu için bir daha şeker atmaya gerek kalmıyor. Alıştıktan sonra da normal çay ile devam edersiniz.

Selamünaleyküm kıymetli hocalarım. Ailem çay içmeyi seven biri bende haliyle çok çay içiyorum fakat her çay içtiğim zaman şeker atıyorum, bu şekersiz çaya alışan hocalarım var mı? Keşke ben de alışmış olsam🙃
Ben şeker hastası olduktan sonra öyle yaptım. Başlarda tatlandırıcı atıyordum sonradan kendi kendiliğinden bıraktım ki bence şekersiz daha iyi.

Bir anda bıraktım hiçbir içecekte şeker kullanmıyorum ve aramıyorum.

Geri
Yukarı