Sorunlu hazır sistem iade veya değişim talebi

RedComandante

Kilopat
Daha fazla  
2 hafta önce Gaming gen TR sitesi üzerinden altta linkini vereceğin sistemi sipariş verdim, 3 gün sonra elime ulaştı ama 2 hafta boyunca kabusum olacak bir sorun ile karşı karşıya kalacaktım.
Sistem ilk elime ulaştığı zaman tabii ki ekran kartı kutusunda geldi, bende montajını yaptım ve sistemi açmak için hazırlıkları yaptım ve işte o kabusum olacak sorun karşıma çıkmıştı. Hatta bu sorun ile alakalı defalarca burada farklı konular açtım, gece gündüz kendimce sorunu çözmeye çalıştım ama en sonunda sorunu çözememiş olsam da sorunu tespit edebildim.

Konular:
5 Kasım cuma günü adrese giderek sistemi götürdüm ve bütün sorunları anlattım, teknik eleman birkaç denemeden sonra sorunu gördü ve onayladı. Aynı gün 'yarın sizinle iletişime geçeceğiz' dediler ama yarın cumartesi gününe denk geldiği için biz iletişime geçmek zorunda kaldık.

Bugün tekrar aradıktan sonra sistemin hala daha sorununu bulmuş veya çözmüş değiller. Sisteme 16 bin TL para vermeme rağmen bütün testlerini doğru bir şekilde yapmadan, sorun olmasına rağmen sorunsuz onayı verilip tarafıma gönderilerek bana bunları yaşatmaları büyük haksızlık değil mi?

Yarın tekrardan iletişime geçeceklerini söylediler, eğer sorun hala daha çözülemez ise sistemi baştan sona değişim yapılarak toplatmak veya para iadesi almak istediğimi belirteceğim. (herhangi bir kötüleme niyetim yok sadece başıma gelenleri anlattım)

Son olarak içinde bulunduğum durum sizin başınıza gelse ne yapardınız?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı