Sosyal medya bu kareyi konuşuyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Semih Demir

Kilopat
Makaleler
7
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
AKP'den her gün yeni zamlar gelirken, emekçiler 1404 TL asgari ücretle yaşam mücadelesi vermeye devam ediyor.
4 kişilik bir aile için yoksulluk sınırının 5.030 TL olduğu asgari ücretin 1404 TL olduğu Türkiye’de, asgari ücretlinin yaptığı hesap dökümü sosyal medyada olay oldu.

asgari-ucret-paylasimi_1 (1).jpg

Kaynak: Sosyal medya bu kareyi konuşuyor...

Tabii ki olacağı buydu, insanların dinini kullanarak parasını sömürmekten başka bir şey yaptıkları yok.
Köprü falan hikaye. Kaçınız yeni yapılan köprüden geçti yol yaptık diyorlar milleti bu şekilde kandırıyorlar yapmış olabilirsiniz. Ama teknolojide bilimde sanayide EKONOMİ'DE ne yaptınız? Herkes yavaş yavaş pişman olmaya başlıyor. Benim dinci ailemde AKP demeye devam ediyor ailemle kavga ettim iktidar partisi yüzünden!

AKP gitse kim gelecek? CHP'mi? O kendini yönetemez(!) Bırak boşver zam gelsin, dolar artsın ama liderimiz Müslüman olsun. CHP, camileri ahır yaptı ahır(!) Bunlar batı oyunu kardeşim. Dolar bizim neyimize(!) Sus muhalif konuşma, yoksa hemen ''Vatan haini, Fetö'cü derim.'' Lozan mozan hikaye kardeşim. 2023 bir gelsin de. Kuru soğan ye, altına don giyme ama sakın iktidara laf etme. Ya zam geliyor da hükümet mi yapıyor? Otomatik oluyor. Her kurumun başka yöneticisi var(!) Allah bir daha CHP'yi iktidar yapmasın. Atatürk tek mi savaştı kardeşim? Ama sultan Mehmet atıyla en önde giderdi(!) Osmanlı hariç hiç bir Türk devletini tanımam. Çünkü onlar İslam dinini seçmedi. Önce dinim, sonra milli kimliğim. Araplara laf etmeyin.(Batı uşakları). Bunları yazarken elinde iPhone, altında BMW. Ama batı bizi kıskanıyor. Araplar, batılardan önemli(!) Arapların zikirmatik, tesbih ve petrol hariç ne artısı var! Medeniyetten uzak, cahilliğinde boğulacak, kendi kadınlarına çarşaf giydirip kendileri Rus kızları ile alem yapan, yanı başındaki Afrika ülkelerine yardım etmeyen bir Arap! Şimdi bunları yazdım ya batı uşağı oldum. :D Benim Rabbim Allah, ebedi liderim Atatürk'tür! Ben isterim ki; Milletimin cebine fazla para girsin, patronlar işçileri sömürmesin, adaletler olsun. Ama bunları yazdım diye vatan haini isem. Kusura bak! Senin aklında sorun vardır!!

Hayır kesinlikle bu ülkeyi CHP de yönetemez ben ekonomik siyasi teknoloji alanında devrimden yanayım.

Ekonomik Sosyalizmi'i destekliyorum. ve şu an 1 yıl önce bir parti kuruldu. ULUSAL SOSYALİST TÜRKİYE PARTİSİ diye bir parti teşkilatlanıyor. Tabi ki de CHP'ye destek vermiyoruz sadece teknoloji sanayi ekonomide devrim!

Ve ülkenin Atatürkçü ve laik olması lazım. Asla radikal islamcılıktan yana olmayalım. Eğer böyle bir şey olursa İrandan farkımız kalmaz çok geride kalırız iktidar resmen devleti iranlaştırmaya çalışıyor!

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabikide olacağı buydu insanların dinini kullanarak parasını sömürmekten başka birşey yaptıkları yok.
Köprü falan hikaye kaçınız yeni yapılan köprüden geçti yol yaptık diyorlar milleti bu şekilde kandırıyorlar yapmış olabilirsiniz. Ama teknolojide bilimde sanayide EKONOMİ'DE ne yaptınız? Herkes yavaş yavaş pişman olmaya başlıyor. Benim dinci ailemde AKP demeye devam ediyor ailemle kavga ettim iktidar partisi yüzünden!
Ne mezunları?

İran'daki şeriat, şeriat değil ki...

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı