Sosyal medya hesaplarında "Cumhuriyet" yazısının kaldırılması

Ehuehuehu, arkadaş çok biliyor. Çocukları pistten alalım.

Gerçekten savunacak bir yanı kalmadığı için nick'imden mi yürümeye başladınız? :D Gülünç bir durum. :D

Ayrıca ben hükümetin yaptığı yanlış işleri savunmam. Ben Türkiye'yi savunuyorum.

Üzgünüm burası Türkiye Cumhuriyeti ve özgür bir ülke. Kimse size benim görüşümle dalga geçme ve alay etme hakkını veremez. Bu cesareti nereden buluyorsunuz?

Savunacak bir yanı mı kalmadı? Sen hangi iddiayı çürüttün ki biz bir şeyi savunalım. Klavyenden dökülen o cümlelerin hiçbirinin konu içeriği ile alakası yok. Argüman üretemeyip, bunun üstüne cevap olarak "Savunacak bir yanı kalmadı" cümlesini nasıl kurabildin? Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?

Türkiye'yi savunmak? Sen Türkiye'yi savunuyorsan buna karşı çıkmam, çıkamam da. Sonuçta biz Türkiye düşmanı değiliz ki karşı çıkalım. Türkiye düşmanı olsaydım, nefret kusacağım cümleleri senden önce buralarda bulunan emektarlar, kısacası eskilerden herkes görürdü fakat sen bir dahi olup büyük oyunu yine tek başına gördün galiba :) Gözlerini daha dikkatli açman dileği ile.

Senin görüşlerinle alay etmek mi? Konuya Altar'ın oğlu Tarkan gibi giriş yapıp racon kesmeye çalışırsan, alay konusu olursun. Ama ben sana bir iyilik yapıp mesajını alıntılayarak cevap verdim ve şans tanıdım.

Algı yönetiminde başarısızsın, üzgünüm. Daha iyi çıkış yapabileceğin konularda görüşmek dileğiyle demek isterdim fakat "Göz ardı et" butonuna basmak zorunda kaldım. :)

Sırf Twitter hesabından "Cumhuriyet" kelimesi kalktı diye yakında Cumhuriyet kalkıcak gibi bir dişünceyi akıl etmeniz çok gülünç bir durum. :ROFL:

Göz ardı etmen isabet olmuş. :puro:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı