Sosyal Medya ve Geleceği

Ortak fikirde olduğumuz için sevindim. Sizde benim gibi düşünüyorsanız ne mutlu.
Aslında aileler dikkatli oldukları sürece küçük yaştaki kardeşlerimiz için sıkıntı olmaz mesela oyun oynamak isterler tarla oyunu veyahut başka tarzda oyunları oynarlar veya arkadaşlarıyla sohbet ederler ama dediğim gibi aile gözetimi önemli ailesi dikkatli ve bilinçli oldukdan sonra fazla sıkıntı oluşmaz.

Sosyal medya gerçekten de belirli çerçeveler içerisinde kullanılmalı. Ayrıca kendimce sosyal medyanın zarardan çok yararı olduğunu düşünüyorum; yeni arkadaşlıklar, eğlenceli gönderiler ve asla yalnız kalmıyorsun her zaman konuşacak birileri oluyor.

Sosyal medya gerçekten de belirli çerçeveler içerisinde kullanılmalı. Ayrıca kendimce sosyal medyanın zarardan çok yararı olduğunu düşünüyorum; yeni arkadaşlıklar, eğlenceli gönderiler ve asla yalnız kalmıyorsun her zaman konuşacak birileri oluyor.
Ama arkadaşlıkdan ziyade sizden nasıl bir şey koparabilirim gibi düşünüyorlar.Sanal ortamdaki arkadaşlara o kadar samimi olmadan güvenemezsin her zaman konuşacak birini bulursun ama düzgün konuşacak birini bulamazsın sanal ortam orası hemen seni unutup başkalarıyla arkadaşlık kurabilirler veya size kumpas kurabilirler güveninizi sağlarlar hesabını alırlar sona sizi engellerler böyle insanlar çok ama GERÇEKTEN İYİ DOSTLARDA ÇIKIYOR GÜVENEBİLECEĞİN AMA GÜVENMEN İÇİN ZAMAN LAZIM NE DE OLSA SANAL ORTAM NEYİN NE OLDUĞU BELLİ DEĞİL.

@Mothitron Ben sanal arkadaşlıktan bahsetmiyorum. Kendi arkadaşlarınla konuşmaktan bahsediyordum. :D Ya sosyal medya olmasaydı Whatsapp grupları olmazdı değil mi :)
Whatsapp konusunda birşey demiyorum kusura bakmayın ama Whatsapp tam olarak sosyal medyanın içinde yer almıyor bizim burada bahsettiğimiz Facebook,İnstagram vb.

Bu konuda saatlerce düşünsem herhalde kendi tecrübelerimden kitap oluştururum. :D

Sene 2007 chat furyası azalmış hack, warez sosyal forumlar, çöpçatanlık siteleri eskisi rağbeti görmez olmuş bir zamanda pat diye facebook çıktı kısa sürede herkesin ilgi odağı oldu. 2010 gibi maksadının hatun düşürmeye gittiğini düşünenlerce tam çöpe gidecekken imdadına akıllı telefonlar yetişti bu sayede ardılı siteler açılarak günümüze kadar hız kesmeden devam ettiğine şahit oluyoruz. Şimdi 10 yaşındaki masum uslu çocuk gibi sosyal medya :D ergenlik zamanı ne olur bilinmez. :)

Bu konuda saatlerce düşünsem herhalde kendi tecrübelerimden kitap oluştururum. :D

Sene 2007 chat furyası azalmış hack, warez sosyal forumlar, çöpçatanlık siteleri eskisi rağbeti görmez olmuş bir zamanda pat diye facebook çıktı kısa sürede herkesin ilgi odağı oldu. 2010 gibi maksadının hatun düşürmeye gittiğini düşünenlerce tam çöpe gidecekken imdadına akıllı telefonlar yetişti bu sayede ardılı siteler açılarak günümüze kadar hız kesmeden devam ettiğine şahit oluyoruz. Şimdi 10 yaşındaki masum uslu çocuk gibi sosyal medya :D ergenlik zamanı ne olur bilinmez. :)

9 mayıs 2014 tarihli gönderiye neden yazıyorsunuz güzel insanlar, burayı unutmuştum ben eposta gelmese unutacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı